„Racing Point“ pasiruošusi nustebinti „Formulės-1“ bendruomenę

„Racing Point“ pasiruošusi nustebinti „Formulės-1“ bendruomenę
logo Kovo 21 d. 23:30, Racing Point

Naujojo „Formulės-1“ sezono dar teks palaukti, tačiau jau dabar jis kupinas intrigų ir nenuspėjamų įvykių. Komandos pasiruošimą sezonui pradėjo Barselonoje, kur įvyko pirmieji ir vieninteliai žiemos bandymai, kurie uždavė kur kas daugiau klausimų nei suteikė atsakymų. Iš pirmo žvilgsnio, „Mercedes“ ir toliau atrodo kaip komanda, pasiruošusi dominavimui, todėl šis bonusų gidas gali pasitarnauti jums, jei tikite „sidabrinių strėlių“ sėkme. 

Prieš bandymus Barselonoje daugiausiai dėmesio, nenuostabu, sulaukė trys komandos lyderė – „Mercedes“, „Red Bull“ ir „Ferrari“. Pastaroji pirmosiomis dienomis kiek nuvylė, tačiau, panašu, bandymu pabaigoje bent iš dalies stabilizavo situaciją. „Red Bull“ atrodė kiek solidžiau, tačiau taip pat, bent jau bandymuose, neprilygo „Mercedes“. 

Vis tik visų dėmesį gana greitai perėmė komanda, kuri iki tol nelabai kam buvo įdomi. Visus nustebino „Racing Point“ šių metų bolido dizainas, kuris labai primena praėjusių metų „Mercedes“ bolidą. Dėl savo spalvos naujasis „Racing Point“ bolidas buvo pramintas rožiniu „Mercedes“. Internete pradėjus lyginti šiuos bolidus tapo aišku, kad jie kone identiški, o ir pati komanda neslėpė, kad jį kurdami nemažai laiko žiūrėjo į „Mercedes“. Tačiau nukopijuoti dizainą tokio lygio profesionalams nėra sunki užduotis, kur kas sunkiau padaryti taip, jog tas dizainas duotų tokius pat rezultatus, kokius demonstravo „Mercedes“. 

Būtų naivu tikėtis, kad „Racing Point“ galėtų kovoti dėl pergalių, tačiau bandymų metu tai išties buvo viena greičiausių komandų, kas nustebino visą „Formulės-1“ bendruomenę. Iš komandos vadovų pasigirdo kalbos, kad „Racing Point“ šį sezoną tikisi tapti ketvirta greičiausia ekipa rikiuotėje ir, galbūt, net pabandys įsiterpti į kovą tarp pirmaujančių komandų. Kol kas sunku spręsti, ar toks variantas realus, tačiau galite panaudoti premijos kodą, ir pabandyti spėti, kaip seksis „Racing Point“ artėjančiame sezone. 

Be to, „Racing Point“ po žiemos bandymų apgailestavo, kad nuo 2021 metų iš esmės keisis „Formulės-1“ reglamentas ir jie nebegalės tobulinti šių metų bolido. Vis tik situacija pasaulyje lėmė tai, kad komandos nusprendė dar metams atidėti naująjį reglamentą, o tai reiškia, kad „rožiniai“ bolidai galės būti tobulinami ne tik šio sezono eigoje, bet ir kitą žiemą, todėl bus labai įdomu pamatyti, kur gali nuvesti šis progresas. Galbūt, kitą sezoną kalbėsime ne apie trijų, tačiau apie keturių komandų kovą rikiuotės priekyje, kas suteiktų lenktynių pasiilgusiems fanams dar daugiau džiaugsmo ir adrenalino, stebint lenktynes per televiziją ar tribūnose. 


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas