„Racing Point“ pristatė artėjančio sezono bolidą (3)

„Racing Point“ pristatė artėjančio sezono bolidą
logo 2020 Vasario 17 d. 17:13, „Racing Point“

Pirmadienio popietę buvo pristatytas dar vienas artėjančio „Formulės-1“ sezono bolidas.

Šįkart fanams buvo pristatytas naujasis „Racing Point“ kūrinys RP20, kurį šiais metais ir toliau pilotuos tas pats duetas - Lance'as Strollas bei Sergio Perezas.

Kaip ir buvo galima tikėtis, naujojo „Racing Point“ bolido dažymas mažai kuo skiriasi nuo praėjusių metų, o ant RP20 ir toliau dominuos rožinė spalva. Tiesa, bolido viršuje šiemet nebeliko tamsiai mėlynos spalvos fragmento.

„Racing Point“ praėjusį sezoną konstruktorių įskaitoje užėmė tik septintąją vietą, tačiau komandos vadovas Otmaras Szafnaueris atskleidė, kad šiemet jų tikslas bus kovoti dėl vietos ketvertuke.

„Artėjantį sezoną norime būti pirmajame ketvertuke. Taip pat norime būti taip arti pirmojo trejeto, kaip dar nesame buvę. Tikimės, kad žengsime žingsnį į priekį.

Tai padaryti tikrai nebus lengva. Konkurencija kasmet vis didėja. Pernai puikiai pasirodė „McLaren“, „Renault“ taip pat turi didžiulius resursus. Nereikia nuvertinti ir „AlphaTauri“ galimybių“, - pristatymo metu kalbėjo O. Szafnaueris.

„Racing Point“ renginio metu taip pranešė, kad tęs bendradarbiavimą su Austrijos kompanija BWT, kuri dirba su įvairiomis vandens technologijomis. Oficialiai keičiasi ir komandos pavadinimas, kuris šiemet bus „BWT Racing Point“.


Komentarai (3)
bratka
| 02/18 08:22 Atsakyti
Čia nuo praeito sezono dar liko tu pačių dažų, o mėlynos spalvos ne. Ir šiokia ekonomija.
Lexxus
| 02/17 20:42 Atsakyti
RBR
02/17 20:27

Na nežinau, bet kažkaip ta rožinė ir formulės bolidas nelabai. Aš jau nekalbu apie pilotų kombinezonus😀

Dabar feminizmo, MeToo ir pan. eroje pats tas...
RBR
| 02/17 20:27 Atsakyti
Na nežinau, bet kažkaip ta rožinė ir formulės bolidas nelabai. Aš jau nekalbu apie pilotų kombinezonus😀
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas