„Racing Point“ sezoną tikisi užbaigti trečioje vietoje

„Racing Point“ sezoną tikisi užbaigti trečioje vietoje
logo Spalio 16 d. 19:20, Racing Point

„Racing Point“ nepraranda vilčių šių metų F-1 sezoną užbaigti trečioje vietoje. Tiesa, anot technikos direktoriaus Andrew Greeno, jei ekipą ir toliau persekios įvairios nesėkmės, tai pasiekti bus itin sunku.

Iki sezono pabaigos likus šešioms lenktynėms, minėtoji ekipa konstruktorių įskaitoje užima trečią vietą. Tačiau komandą, „McLaren“ ir „Renault“ skiria tik 6 taškai. Reiktų nepamiršti, kad iš taisyklėms nusižengusios ekipos, dėl stabdžių ortakių, pirmoje sezono pusėje buvo atimti 15 taškų.

Komandai šiemet taip pat teko kreiptis pagalbos į Nico Hulkenbergą, kuris spėjo laikinai pakeisti abu „Racing Point“ pilotus. Sergio Perezas buvo užsikrėtęs COVID-19 virusu prieš Didžiosios Britanijos GP. O su sveikatos problemomis susidūręs Lance‘as Strollas negalėjo dalyvauti Eifelio GP varžybose.

„Visų pirma, jei norime sezoną baigti trečioje vietoje, turi baigtis visos tos nesėkmės. Vis susiduriame su kokiomis nors problemomis. Noriu normalaus lenktynių savaitgalio. Mes neturėjome normalaus savaitgalio nuo pat sezono pradžios“, - kalbėjo „Racing Point“ specialistas.

„Kažkas vis nutinka kiekvieną savaitgalį. Dabar mums tiesiog reikia normalaus lenktynių savaitgalio, kurio metu galėtume normaliai sureguliuoti bolidą ir sudalyvauti lenktynėse. Tiesiog savaitgalio be didesnių problemų. Vien tai mums suteiktų daugiau galimybių sezoną baigti trečioje vietoje.“

„Racing Point“ komanda per pastaruosius kelis etapus stipriai atnaujino savo bolidą.

„Įdiegėme visus atnaujinimus, kuriuos buvome suplanavę. Kalbu apie priekinį sparną, priekinių stabdžių ortakius, dugną, galinį sparną, bei kitus elementus. Didžioji dalis buvo atnaujinimai aerodinamikos srityje. Taip pat atnaujinome galinę bolido pakabą bei vairo mechanizmą. Visi šie atnaujinimai buvo įdiegti tarp lenktynių Mugello ir Sočio trasose.“

A. Greenas nepraranda vilčių, jog „Racing „Point“ pavyks įveikti pagrindines konkurentes.

„Tai bus rimta kova. Kalbame apie tris komandas, kurios vis keičiasi pozicijomis. Bus smagu iki pat sezono pabaigos.“

Praėjusiais metais „Racing Point“ komanda sezoną užbaigė septintoje vietoje.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas