„Racing Point“ tikisi, jog bus atmestas „Renault“ protestas (1)

„Racing Point“ tikisi, jog bus atmestas „Renault“ protestas
logo Liepos 13 d. 20:43, Racing Point

„Racing Point“ komanda sureagavo į vakar  „Renault“ pateiktą protestą dėl jos bolidų, pavadindama jį „neteisingai suprastu ir prastai informuotu“.

„Renault“ komanda vakar pateikė protestą prieš „Racing Point“ ekipą, kurios pilotai Austrijoje vykusiose lenktynėse finišavo šeštoje ir septintoje vietose. Kol atliekamas tyrimas, vakarykščių lenktynių rezultatai lieka neoficialūs.

„BWT Racing Point F1“ komanda yra labai nusivylusi, jog jos rezultatais Štirijos GP lenktynėse buvo suabejota, mūsų manymu, neteisingai suprastu ir prastai informuotu protestu“, - teigiama komandos pranešime spaudai.

„Visus teiginius dėl nusižengimo taisyklėms komanda atmeta ir imsis visų reikiamų veiksmų bei pateiks faktus, jog laikomės taisyklių.“

Daugelio dėmesį šių metų „Racing Point“ bolidas patraukė dar metų pradžioje Barselonoje vykusių F-1 bandymų metu. Nors ekipa niekada neneigė, kad kurdama automobilį vadovavosi tokia pačia aerodinamikos filosofija kaip ir „Mercedes“ 2019 metais, visas detales, kurios yra įtrauktos į specialų sąrašą, kūrė pati.

„Dar prieš prasidedant sezonui komanda glaudžiai bendradarbiavo su FIA ir atsakė į visus klausimus, susijusius su RP20 bolidu. Komanda yra įsitikinusi, kad pateikus visą reikiamą informaciją, protestas bus atmestas.“


Komentarai (1)
Neatmete
IP: a42c494 | 07/14 08:14 Atsakyti
Kad jau buvo paskelbta vakar dieną kad neatmetė. Ir dabar pradės išsamų tyrimą.
×

TOP naujienos