Ralfas nepatenkintas Michaelio startu

Ralfas nepatenkintas Michaelio startu
logo 2001 Birželio 25 d. 23:01, F-1.lt
Ralfas Schumacheris nesidžiaugia šį savaitgalį iškovota ketvirtąja vieta. Nedžiugino jo ir vyresniojo brolio elgesys lenktynių starto metu, kai Michaelis vos neįstūmė Ralfo į sieną.
Žiniasklaida teigia, kad abu broliai "draugiškai" pasišnekučiavo po lenktynių apie "Ferrari" piloto veiksmus. Ralfas, kurį toks brolio elgesys labai nustebino, atrodė įniršęs.
"Buvo malonu stebėti juos taip besikalbant. Ralfas toli gražu neatrodė laimingas. Kita vertus, Michaelis nebūtų buvęs toks laimingas, jei nebūtų užkirtęs jam kelio." - kalbėjo "McLaren" pilotas Davidas Coulthardas, ne kartą nukentėjęs dėl "Ferrari" piloto kelio "užkirtinėjimų" starto metu. - "Atrodo, šitokie manevrai pernai buvo plačiai aptarti, tačiau tai ir vėl kartojasi. Tokiu atveju yra tik du keliai: stabdyti arba nepasiduoti ir susidurti."
Tuo tarpu Michaelis pareiškė, kad jo startas nebuvo labai geras ir jis privalėjo įvažiuoti į pirmąjį posūkį pirmas, nes nežinojo, kokią lenktynių taktiką gali būti pasirinkę "Williams" pilotai. Savo veiksmus "Ferrari" pilotas apibūdino, kaip: "Maksimalų taisyklių išnaudojimą."


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0