Realiausias pretendentas triumfuoti F-1

Realiausias pretendentas triumfuoti F-1
logo F-1.LT

Formulės 1 (F-1) sezonas po truputį artėja prie finišo tiesiosios, todėl jau dabar galima aptarti šio sezono geriausius. Čempionas šiuo metu dar tikrai nėra aiškus ir dėl titulo realiai kovos du pilotai. Pagrinde apie juos ir pakalbėsime šiame tekste.

Lyderis – gyva legenda iš Didžiosios Britanijos

Gali bÅ«ti, kad ateityje Lewisą Hamiltoną įvardinsime kaip bene geriausią lenktyninką per visą formulės istoriją. Bent dabar panašu, kad Didžiosios Britanijos atstovas milžiniškais žingsniais juda bÅ«tent link to. Jis F-1 lenktynėse yra triumfavęs net septynis kartus, o tokio pasiekimo neturi joks jo oponentas.

Pirmą savo trofėjų L. Hamiltonas iškovojo dar prieš trylika metų, vos antrajame savo sezone legendinėse lenktynėse. O per paskutinius septynis sezonus, bÅ«tent šis pilotas sugebėjo nuskinti net šešis titulus, įskaitant keturis paskutinius F-1 trofėjus.

Tiesa, tai nereiškia, kad tokius rezultatus pasiekti jam yra lengva. Paties L. Hamiltono teigimu, su lyg kiekvienais metais atsiranda vis daugiau itin rimtų konkurentų, tiek jam, tiek jo atstovaujamai „Mercedes“ komandai, todėl labiausiai britas vertina bÅ«tent naujausius savo titulus.

„Man labai keista girdėti, kai dalis žmonių galvoja, kad aš lenktynes ir sezono trofėjus galiu laimėti vos ne užsimerkęs. Tai neįmanoma, azartiniai žaidimai tarp geriausių lenktyninkų vyksta kasmet. Mes dalyvaujam bene labiausiai dinamiškame sporte visame pasaulyje, čia viskas nuolatos kinta ir atsiranda nauji labai rimti varžovai. Aš labai didžiuojuosi savo pasiekimais, tačiau reikia suprasti, kad amžinai tai nesitęs. Mus visuomet lydi ir dalis sėkmės. Sportas yra toks dalykas, jame kitaip paprasčiausiai negali bÅ«ti“, - mintimis dar prieš šÄ¯ sezoną dalinosi nuostabusis L. Hamiltonas.

Šiuo metu „Mercedes“ komandos lyderis su 195 taškais užima pimrą vietą, tačiau nuo pagrindinio konkurento turi viso labo aštuonių taškų persvarą.

Maxas Verstapenas nusiteikęs nutraukti dominavimą

L. Hamiltonas šÄ¯ sezoną turi ypatingai rimtą konkurentą. Juo yra jaunasis Maxas Verstappenas iš „Red Bull Racing“ komandos, kuris nuo favorito atsilieka viso labo aštuoniais taškais (Maxo sąskaitoje 187 taškai).

Tiesa, toks jo pasirodymas F-1 čempionate nieko per daug tikrai neturėtų stebinti, kadangi jo labai sėkmingas pasirodymas buvo prognozuojamas ir prieš sezono pradžią.

Nors į rimtą trofėjų M. Verstapenas nusitaikė pirmą kartą, bet formulėje jis tikrai nėra naujokas. Prestižiškiausiose pasaulio lenktynėse jis dalyvauja nuo 2014-ų metų. Kol kas jam dukart pavyko iškovoti trečią vietą bendroje įskaitoje, o ateityje jis neslepia noro tapti ir čempionu.

Pasak paties sportininko, jis pasitiki savo jėgomis ir yra įsitikinęs, kad ateityje savo svajonę tikrai pavyks įgyvendinti. Jis neslepia ambicijos pranokti ir L. Hamiltoną, su kuriuo ne sykį yra kiek sukomfrontavęs.

„Kaip sportininkas sau keliu pačius aukšÄiausius tikslus. Esu dar jaunas, todėl tikrai tikiu, kad man pavyks tapti čempionu. Dabar esu tam pasirengęs ir manau, kad mano darbo etika tam yra tinkama.  Lewisas yra nuostabus varžovas ir labai norėčiau jį įveikti“, - pasakojo Maxas.

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2024 sezono taškai: 575
Komanda: Mercedes Amžius: 39 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0