„Red Bull“ apie sutartį su N. de Vriesu paskelbs Suzukoje?

„Red Bull“ apie sutartį su N. de Vriesu paskelbs Suzukoje?
logo 2022 Spalio 04 d. 15:48, Aston Martin F1

Red Bull“ jau šį savaitgalį Suzukoje, kur vyks kitos F-1 lenktynės, gali paskelbti apie pasirašytą sutartį su Nycku de Vriesu.

Tokiu atveju olandas kitais metais atstovautų „AlphaTauri“, o dabartinis jos lenktynininkas Pierre‘as Gasly pereitų į „Alpine“.

Po sėkmingo debiuto Italijoje, kur vykusiose lenktynėse trumpam pakeitė „Williams“ pilotą Alexą Alboną, sportininkas Austrijoje susitiko su „Red Bull“ patarėju sporto klausimais Helmutu Marko.

Praėjusį savaitgalį prancūzų transliuotojas „Canal +“ paskelbė, kad „Red Bull“ jau pasirašė sutartį su N. de Vriesu ir apie tai turėtų paskelbti šią savaitę.

Duodamas interviu austrų ORF, minėtasis H. Marko tokių gandų nei patvirtino, nei paneigė, bet išreiškė viltį, kad susitarimą pavyks pasiekti artimiausiu metu.

„Taip, diskusijos vyksta. Tikimės, kad situacija bus aiški iki šio savaitgalio. Norėčiau, kad sprendimas būtų priimtas iki lenktynių Suzukoje“, - sakė H. Marko.

Tuo tarpu „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris toliau kalba apie pasirašytą sutartį su P. Gasly.

„Pierre‘as Gasly turi galiojančią sutartį su „Red Bull Racing“. Tai nepasikeitė“, - teigė britas.

„Visi tik ir kalba, kad po šio sezono jis paliks komandą. Bet jis vis dar turi sutartį su mumis ir yra paskirtas atstovauti „AlphaTauri“. Kol situacija nepasikeitė, nėra prasmės kalbėti apie žmones, kurie galėtų užimti jo vietą.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749