„Red Bull“ atsidėkojo vyriausiai lenktynių taktikos specialistei už „drąsius“ sprendimus (4)

„Red Bull“ atsidėkojo vyriausiai lenktynių taktikos specialistei už „drąsius“ sprendimus
logo 2019 Lapkričio 18 d. 22:09, Red Bull Content Pool / Getty Images

Norėdama atsidėkoti už drąsius taktinius sprendimus Brazilijos GP lenktynių metu, „Red Bull“ komanda vakar po pergale pasibaigusių F-1 varžybų ant apdovanojimų pakylos nusiuntė vyriausiąją lenktynių taktikos specialistę Hannahą Schmitz.

Anot komandos vadovo Christiano Hornerio, Maxas Verstappenas pasitikėjo ekipa net ir žinodamas, kad po vieno iš sustojimų praras lyderio poziciją.

„Tuo metu kai trasoje pirmą kartą pasirodė saugos automobilis, tai buvo panašu į žaidimą šachmatais. Būdamas lyderiu supranti, kad tave persekiojantis varžovas pasielgs priešingai. Tad paaukoti lyderio poziciją buvo drąsus žingsnis. Tokiais atvejais turi būti užtikrintas, jog grįžus į trasą pavyks susigrąžinti prarastą poziciją“, - kalbėjo C. Horneris.

„Maxas jau buvo kartą aplenkęs Lewisą. Manėme, kad su naujesnėmis padangomis, praradęs tik poziciją, jam vėl pavyks įsiveržti į priekį.“

Sprendimą pakviesti M. Verstappeną sustojimui tuo metu, kai trasoje pasirodė saugos automobilis, priėmė minėtoji H. Schmitz.

„Hannah mūsų strategų komandoje dirba jau kelis metus. Pernai ji buvo išėjusi motinystės atostogų, o šiemet sugrįžo vėl dirbti pilnu pajėgumu. Jai tenka daug važinėti į darbą. Kiekvieną dieną jos kelionė pirmyn ir atgal užtrunka kelias valandas. Bet aistros šiam darbui jai tikrai netrūksta. Manau, kad ji puikiai dirba.“

„Lenktynėse ji priėmė lemiamą sprendimą. Manau, kad buvo teisinga leisti būtent jai atsiimti trofėjų už iškovotą pergalę. Tai puikus pavyzdys dirbančioms mamoms. Ji yra svarbus asmuo mūsų komandoje.“


Populiariausi komentarai (4)
Accadia
| 11/18 23:16 Atsakyti
Šaunu, kad komanda paminėjo moterį, privertusią nervintis pasaulio čempionus. Vyrai, ieškokite tokių merginų! Įdomu, kiek % ji buvo tikra (stat. angl. Confidence Interval).
AF1
| 11/18 23:43 Atsakyti
Grazus gestas.
EičJey
| 11/19 10:37 Atsakyti
Vienos iš kokių 2 lenktynių (Monza dar kokia) šiais metais, kai pozicija trasoje dar nelėmė visko ir tai, jog esi antras dar nieko nereiškė. Iš tikro, sprendimas gana sudėtingas. Ferrari kelis kartus šiais metais taip susimovė manydama, jog galės aplenkti.
menesis
| 11/23 12:40 Atsakyti
Labai faina, kad pakvietė žmogų, atsakingą už drąsų ir pergalingą sprendimą. Pasirodo tai moteris! Smagu matyti daugiau moterų, dirbančių komandose lenktynių metu.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas