„Red Bull“ bosas – prieš kišimąsi į pilotų kovą (63)

„Red Bull“ bosas – prieš kišimąsi į pilotų kovą
logo 2010 Lapkričio 09 d. 22:43, Red Bull/Getty Images
Red Bull“ kompanijos bendrasavininkas Dietrichas Mateschitzas pažymėjo, kad komanda nesikiš į savo lenktynininkų tarpusavio kovą dėl šių metų čempiono titulo.
Austro teigimu, geriau pirmenybes pralaimėti laikant savo vertybių ir netaikant komandinės taktikos, o ne triumfuoti nurodinėjant savo pilotams, kaip tai šiemet darė „Ferrari“.
„Niekada nesvarstėme galimybės kištis į lenktynininkų tarpusavio kovą“, - pažymėjo D. Mateschitzas.
„Visas pasaulis užsipuolė „Ferrari“ po to, ką jie padarė Hockenheime, tačiau mes likome idiotais, nes nepasielgėme taip pat.“
„Kol abu mūsų lenktynininkai turi galimybių laimėti titulą, mes apie tai net negalvojame“, - kartojo austras.
„Nėra jokių garantijų, kad Alonso visada seksis. Lenktynės Abu Dabyje bus labai įdomios. Įtampa ten pasieks apogėjų.“
„Sekmadienio vakarą žinosime, ar mums pavyko laimėti kitą (čempionato – red. past.) pusę, ar mums pasisekė, ar ne.“
„Teisingai pelnyta antroji vieta gali būti geresnė nei pergalė, iškovota nurodymais ir patvirtinimais“, - pridūrė jis.
Manoma, kad „Red Bull“ komandinę taktiką paskutinėse sezono lenktynėse gali pritaikyti tuo atveju, jei prieš finišą pirmoje ir antroje vietose važiuos, atitinkamai, Sebastianas Vettelis ir Markas Webberis, o Fernando Alonso („Ferrari“) bus trečias. Ekipos vadovas Christianas Horneris sekmadienį pareiškė tokį sprendimą paliksiantis lenktynininkų valiai.
Esant tokiai situacijai ir „Red Bull“ pilotams susikeitus pozicijomis čempionu taptų M. Webberis. Jei sportininkai finišą pasiektų nepakeista tvarka, pirmenybių nugalėtojo titulą iškovotų F. Alonso.


Komentarai (63)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
vg
| 11/11 18:05 Atsakyti
nelabai suprantu , gal man cia reklama issideti nemokamai apie savo firma , o kalbant i tema manau kad red buliams svarbu jei cempas ne vetelis , tai nereikia kito
STFU
| 11/11 16:45 Atsakyti
Senelis> aha agree, nori susitart su zmogum, tai pasikvieti i svecius, suvalgai kepsni islenki vyno taure ar ko nors stipriau, paskui pasisneki, ir nereiks pries kiekviena etapa verkt, kad blem kazkas negerai komandoj, nes as taskais pirmas, bet *** vistiek manes nepraleidzia, arba turi eit i ferrari ir rekt ai em mach kvyker, savo ruoztu, nereiketu ir veteliui atsimusinet durnu klausimu:"ka manote apie marko pasakyma, kad jus labiau palaiko komanda nei ji?"
shkafas
| 11/11 08:02 Atsakyti
Ne i tema, bet -
Rusai (Marussia) nupirko Virgin -
http://auto.lenta.ru/news/2010/11/11/marussia/
L'user
| 11/11 00:14 Atsakyti
Taigi Bernis sake, kad siemet Vettelis turi laimet, negi pamirsot? :) Vadinasi, komandines taktikos nebus :)
Senelis
| 11/11 00:06 Atsakyti
bytta...aš tai mates ir dar kvailesnių,bet nutylėsiu...dėl Marko džiaugsiuosiu tikrai,o jei nepavyks tai bus pamoka,kaip reikia gerus santykius su kolega cementuoti nuo pat pradžių,o ne šauktis pagalbos trimituojant žiniasklaidai,koks aš varškelis,auka ir t.t.
bytta
| 11/10 23:49 Atsakyti
Senelis>>Tikiuosi tavo maldos bus isklausytos,ir Markas laimes :) O apie Turkija tai tyliu is vis.Kvailesnio elgesio nei auksaplaukio issidarinejimai,dar nemaciau :)
Vidocq
| 11/10 22:05 Atsakyti
Toks Matesitso pasakymas jau yra vieno piloto palaikymas. Deja, kaip Senelis seniai jau sake - Red buliai pasirinko pirma pilota. :)
Senelis
| 11/10 21:44 Atsakyti
su pakraipa man viskas po senovei,meldžiuosiu kad nors vienas iš Bulių laimėtų titulą...sakau tik juokina mane tas Dytrichas su savo lygybe,kurios kitamet gali nebelikti...matyt piktas ant Marko už Turkiją(kaip ir aš)
fanevka
| 11/10 21:37 Atsakyti
pajarolt>> vaziuok greiciau i abu dabi, jau kelionei uztex:))))
red_speed
| 11/10 21:27 Atsakyti
pajarolt > a protas visai susisuko? : )))
×

TOP naujienos