„Red Bull“ galės tiekti variklius keturioms komandoms

„Red Bull“ galės tiekti variklius keturioms komandoms
logo 2022 Rugsėjo 20 d. 17:57, Red Bull Content Pool / Getty Images

Gamybinių „Red Bull Powertrains“ pajėgumų pakaks tam, kad jėgos agregatus ši kompanija tiektų keturioms „Formulės-1“ komandoms. Apie tai papasakojo F-1 komandos vadovas Christianas Horneris, pridurdamas, kad pradiniame etape jų jėgaines gaus tik abi koncerno komandos - „Red Bull“ ir „AlphaTauri“.

„Mūsų infrastruktūra leidžia tiekti jėgos agregatus keturioms komandoms, tačiau tai nėra mūsų svarbiausias uždavinys, - C. Horneris kalbėjo „Racefans“. - Mūsų pirminis tikslas – aprūpinti abi mūsų koncerno komandas.

Mūsų traukinys jau nuvažiavo į stotelę „2026 metai“. Mes jau turime veikiantį variklio prototipą ir visus reikalingus dinamometrinius stendus – jau esame pasiruošę gamybai. Jei „Honda“ nuspręstų sugrįžti į „Formulę-1“, tai mes turėsime galvoje šį faktą. Tai turėtų dominti bendradarbiavimo galimybėms elektronikos gamintojus ar kitus sinergiškai įdomias bendroves - bet kokiu atveju toks bendradarbiavimas būtų įdomus. Tačiau jei tiesiogiai kalbėti apie vidaus degimo variklius, apie jų mechaninę dalį, tai mes jau ruošiamės 2026 metams ir esame patenkinti mūsų pasirinkta kryptimi.

Kai mes tik paskelbėme apie sprendimą sukurti savo variklį, mums sakė, kad mes išėjome iš proto, jei bandysime nuo nulio kurti tai, ką daug metų daro „Ferrari“, „Mercedes“, „Renault“ ir potencialiai „Honda“. Tačiau toks yra „Red Bull“ kelias – pasiekti neįmanomo. Lygiai tą patį seniai buvo galima kalbėti, kai mes nutarėme savarankiškai konstruoti važiuoklę.

Turint galvoje jau dabar pasamdytų žmonių skaičių ir investicijų dydį, mūsų projektas šiuo metu yra pats svarbiausias Jungtinėje Karalystėje per pastaruosius 40 metų variklių gamybos srityje. Tai leido į projektą pritraukti daug talentingų inžinierių, kuriuos mes ir toliau samdome ir artimiausiu metu paskelbsime nemažai garsių pavardžių.

Po „Honda“ sprendimo išeiti mes padarėme logines strategines investicijas ir visa tai paėmėme į savas rankas, kad nereikėtų galvoti, kaip netapti kokio nors jėgainių gamintojo įkaitu“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2023 sezono taškai: 1
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392