„Red Bull“: Horneris puikus vadovas, o Marko neišeis į „Mercedes“

„Red Bull“: Horneris puikus vadovas, o Marko neišeis į „Mercedes“
logo Gegužės 11 d. 13:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ vykdomasis direktorius Oliveris Mintzlaffas tvirtina, jog komandoje tikrai liks į skandalą prieš sezono pradžią įsivėlęs ekipos vadovas Christianas Horneris ir patarėjas Helmutas Marko, kuris paskutiniu metu buvo pradėtas sieti su „Mercedes“. Ten, pasak pranešimų, austras keltųsi kartu su Maxu Verstappenu.

Apie tai O. Mintzlafffas kalbėjo su Vokietijos leidiniu „Bild“.

„Manau, kad negali būti nė kalbos apie, tai, jog Marko pereitų į „Meredes“. Helmutas yra glaudžiai susijęs su „Red Bull“ ir mes turime būti jam dėkingi. Būtent jis parodė drąsą duodamas vairuotojo kėdę septyniolikmečiui Verstappenui.

Kalbant apie Hornerį, esu įsitikinęs, jog jis tinkamas vadovas, su kuriuo galime pasiekti didelių rezultatų. Jis galvoja tik apie komandos sėkmę ir yra labai geras vadovas“, - kalbėjo O. Mintzlaffas.

Vokietis taip pat padėkojo „Red Bull“ po sezono paliksiančiam Adrianui Newey:

„Per daugelį metų Adrianas čia atliko puikų darbą ir daug prisidėjo prie to, kad laimėtume trylika pasaulio čempionų titulų. Žinoma, labai gaila, kad jis mus palieka, tačiau mes tai aptarėme labai sąžiningai ir pagarbiai. Tai, ką jis palieka yra ne tik unikalus palikimas, tačiau tuo pačiu ir struktūra, kurią jis padėjo sukurti.

Žinoma, jo mums trūks. Trūks ne tik kaip specialisto, bet kaip ir žmogaus. Tačiau mes vis tiek žinosime kaip sukurti greitą bolidą“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472