„Red Bull“: komanda buriama apie S. Vettelį (23)

„Red Bull“: komanda buriama apie S. Vettelį
logo 2010 Spalio 23 d. 08:25, Red Bull/Getty Images
Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris viešai patvirtino, kad ekipa vystoma aplink jaunąjį Sebastianą Vettelį, o ne vienodai galvojant apie abu sportininkus.
Britas pažymėjo, kad jaunasis vokietis dar tik žengia pirmuosius savo žingsnius autosporto olimpe, o jo partneris Markas Webberis jau artimiausiu metu baigs savo karjerą.
„Pakartosiu: mes komandą vystome apie Sebastianą“, - vokiečių „Auto Bild“ pareiškė C. Horneris.
„Prieš Sebastianą – dar ilga karjera, ir mes tikimės, kad jis ją praleis su mumis“, - logiškai tokį sprendimą paaiškino britas.
„Markas – karjeros saulėlydyje. Jis nori pasitraukti viršūnėje, o ne praradęs formą kaip kai kurie kiti lenktynininkai“, - pažymėjo jis.
Nors tokie „Red Bull“ komandos planai yra akivaizdūs ir puikiai suprantami, specialistai po tokio C. Hornerio pareiškimo suabejojo, ar vertėjo taip kalbėti kovos dėl šių metų čempiono titulo, kur tarpusavyje konkuruoja ir S. Vettelis bei M. Webberis, įkarštyje.


Komentarai (23)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ru22
| 10/23 23:25 Atsakyti
danguje> man atrodo, kad Red Bull bus labiau skolinga Vetteliui, o ne atvirksciai. Ir Vetteli i F1 atvede ne Red Bull, o 2007 Kubicos avarija. Tada Vettelis vaziavo su BMW Indianapolio GP uz Kubica ir per savo debiuta is kart pelne taska.
Gvidas_F1
| 10/23 23:11 Atsakyti
@ AF1 - istorijos nesuklastosi. Kai vienas komandoje pradėjo "šikti" į smėlio dėžę - jam tada greitai parodė jo vietą. Komanda turėjusi Prostą ir Senną viename garaže tikrai nesiterlioja su tokiomis verkšlenančiomis žvaigždėmis :)

Manau Horneris tik įgarsino Helmuto įsakymą, tuo tarsi nusiplaudamas nuo savęs atsakomybę dėl būsimų nesąmonių susijusių komandiniais nurodymais...
KaLNaZ
| 10/23 19:27 Atsakyti
o kad Weberis už Vetelį ~15kg sunkesnis įtakos neturi?
nepaprastai
| 10/23 17:45 Atsakyti
na ka gi, dabar jau galutinai apsisprendziau, ka is RB palaikyti del titulo. Go Webber!
AF1
| 10/23 14:53 Atsakyti
Vieni tokie jau bure komanda apie viena toki 2007-ais. Laimejo, kaip visi zinome, visai kitos komandos pilotas :)
sparcis
| 10/23 14:45 Atsakyti
Noremaliai cia galvoja tas Horneris. Jis db suteikia vienuodas galimybes kovoti del titulo taciau i komandos ateiti sieja su Veteliu kas manau yra teisinga nes jam dar ilgai cia F-1 lenktyniauti o Weberis tai jau tik laiko klausimas po vieneriu ar poros metu trauksis is F-1 del to ir nori viska oriantuoti apie Veteli. Ir kad jei kas uzimtu ateityje Weberio vieta zinotu kad Vetelis nr 1 tai cia nieko tokio blogo neizvelgiu is RedBuliu logiskai ziuri i ateiti.
Micius
| 10/23 14:32 Atsakyti
Visai ne laiku šitokios kalbos ! Kaip Luka Di Montizemolo ar koks ten pasakytų - Praleido puikią progą patylėti :))))
dievukas
| 10/23 14:08 Atsakyti
Slobo -> Bet weberis turi daugiau taškų tai dar daugiau pasako ;)
Slobo
| 10/23 13:06 Atsakyti
Danguj> o gal red bull komanda liks skolinga veteliui, baronka suka ne komanda o pilotas, kazkodel jis beveik visada kvaloi nugali weberi tai daug ka pasako.
Pilotas
| 10/23 12:14 Atsakyti
Is esmes taip ir turi buti, tik nereikia tai labai garsiai skalambyti, tuo labiau, kad sebas nera ten jau kazkoks genijus, o markas si sezona tikrai visa galva aukstesnis atsizvelgiant va butent i tokius aspektus, taigi, redbuliai tuom ir skiriasi nuo kitu komandu, ir todel neisnaudoja savo viso potencialo. jei paimtume bet kuria kita is top 5 ar net 6 komandu, su tokia technika, jos jau butu toli toli taskais cempionatuose. Manu nuomone, jei horneris dar ir toliau nesios prisiktus pampersus, redbuliai labai greitai smigs.
×

TOP naujienos