„Red Bull“: Maxo sutartyje yra išlygų, kurios leistų išvykti anksčiau (3)

„Red Bull“: Maxo sutartyje yra išlygų, kurios leistų išvykti anksčiau
logo Vasario 21 d. 11:45, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Pastarųjų trijų metų čempionas Maxas Verstappenas turi kontraktą su „Red Bull“ iki 2028-ųjų. Vis tik, po to, kai paaiškėjo, jog Lewisas Hamiltonas paliks „Mercedes“, buvo pradėta diskutuoti, kad olandas gali sulaukti daugybės šios komandos dėmesio.

„Red Bull“ patarėjas Helmutas Marko iškart teigė, jog dėl M. Verstappeno ateities yra ramus, tačiau dabar nusprendė situaciją pakomentuoti kiek plačiau. Paaiškėjo, kad M. Verstappeno sutartyje vis tik yra tam tikrų išlygų.

„Kiekvieno vairuotojo sutartyje yra tam tikrų išlygų, kurios dažniausiai susiję su rezultatais. Maxas šiuo atveju nėra išimtis. Išlygos yra įtrauktos ir į jo sutartį.

Nemanau, kad problema yra pinigai. Kur kas didesnė problema atsiranda tuomet, kai negalime suteikti laiminčio automobilio. Žinoma, kad jis, kaip lenktynininkas, yra suinteresuotas sėkme. Juk nepadarysime jo jaunesniu, dar nesubrendusiu pergalėms.

Ir jeigu susiklostys situacija, kad „Red Bull“ negalės pasiūlyti jam pergalingo kelio, tuomet tiesiog natūralu, kad jis apsidarys aplink. Tačiau klausimas ar kažkas kitas galės pasiūlyti kažką geresnio?

Kalbant apie Sergio Perezą, jis turi kontraktą šiems metams ir mes norime pažiūrėti kaip jam seksis. Jei jo forma bus tokia, kaip buvo praėjusio sezono pabaigoje, tuomet mes galėtume kalbėti apie sutarties pratęsimą be didesnių problemų.

Jeigu Danielis Ricciardo parodys, kad jis turi pranašumą prieš Yuki Tsunodą, tuomet jis galėtų būti kandidatas. Tačiau jeigu kalbame apie konkrečias datas, kuomet apie tai galėtume svarstyti, tuomet tikriausiai reikėtų kalbėti apie laikotarpį po vasaros pertraukos“, - kalbėjo H. Marko.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Batka
IP: f0ce38d | 02/21 15:02 Atsakyti
Ir taip buvo aisku. Maxiukas nepasirasinetu 10m sutarties be islygu
1230123
IP: f32ae6c | 02/21 13:04 Atsakyti
Vot tak
Epic-site
IP: 2370222 | 02/22 18:29 Atsakyti
"Jeigu Red Bull nepasiūlys jam pergalingo kelio, tuomet tiesiog natūralu, kad jis apsidarys" :)))
Ar Marko turėjo omeny "apsišîks"? :)))
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983