“Red Bull” nenurodinės savo lenktynininkams

“Red Bull” nenurodinės savo lenktynininkams
logo 2010 Lapkričio 08 d. 08:57, Red Bull/Getty Images
Red Bull“ ekipos vadovas Christianas Horneris pareiškė, kad paskutinėse sezono lenktynėse Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) netaikys komandinės taktikos ir paliks patiems sportininkams laisvę padėti vienas kitam.
“Nemanau, kad dar turėsime priimti nepatogių sprendimų”, - sekmadienio vakarą sakė britas.
“Turime du lenktynininkus, važiuojančius komandos labui, šiemet gavusius didelę ir lygią mūsų paramą. Šiandien būtų buvę neteisinga sukeisti pilotus vietomis, nes abu jie turi galimybę laimėti pasaulio čempionatą.”
“Niekas neturi krikštolo rutulio, niekas negali numatyti, kas nutiks kitą savaitgalį. Galų gale, visą laiką stengėmės juos palaikyti vienodai. Be abejo, jei jie atsidurs tokioje situacijoje, kai vienas negalės laimėti be kito pagalbos, esu tikras, kad jie taip ir padarys. Tačiau tai bus lenktynininkų sprendimas”, - kalbėjo Konstruktorių taurę laimėjusios komandos bosas.
“Užtenka pasižiūrėti į asmenybes, atstovaujančius mus, kad suprastumėte, jog jos padarys viską tam, kad užtikrintų geriausius rezultatus komandai.”
C. Horneris pareiškė neabejojantis, kad nebeturėdamas galimybių tapti čempionu Sebastianas Vettelis praleis į priekį Marką Webberį, jei šiam tai padės laimėti titulą.
“Galų gale, tai bus jų sprendimas. Jie abu lenktyniauja komandos labui ir, esu tikras, padarys viską, ką gali, ekipos labui, tokioje situacijoje, jei ji susiklostys. Abu lenktynininkai varžybų savaitgalį pradės turėdami realių galimybių laimėti titulą”, - dėstė ekipos vadovas.
“Mes palaikysime abu lenktynininkus vienodai ir abu pilotai lenktyniaus komandos labui. Esu tikras, kad, galų gale, jie priims teisingus komandai sprendimus. Dėl to neturiu jokių abejonių. Jei šiandien Fernando (Alonso, „Ferrari“ – red. past.) būtų buvęs priekyje, be abejo, Sebastianas būtų padaręs tai, kas teisingiau komandai.”
“Tačiau tokios situacijos nebuvo. Abu lenktynininkai iš Fernando atėme vertingų taškų ir abu jie į Abu Dabį vyksta atsilikdami, atitinkamai, aštuoniais ir penkiolika taškų. Kaip jau matėme, esant dabartinei sistemai, tokie skirtumai greitai panaikinami”, - pažymėjo jis.
Abu Dabio GP lenktynėse gali susiklostyti situacija, kad pirmoje ir antroje vietose važiuos, atitinkamai, S. Vettelis ir M. Webberis, o F. Alonso bus trečias. Taip sportininkams pasiekus finišą, „Ferrari“ pilotas taptų čempionu, o „Red Bull“ liktų tuščiomis.
Nors C. Horneris ir išreiškė įsitikinimą, kad S. Vettelis tokioje situacijoje praleis savo komandos draugą į priekį, pats vokietis, sekmadienį bendraudamas su žurnalistais, dar nebuvo tuo tikras.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778