„Red Bull“: nesvarstome N. Yamamoto kandidatūros

„Red Bull“: nesvarstome N. Yamamoto kandidatūros
logo 2019 Spalio 24 d. 21:32, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ vadovo Christiano Hornerio teigimu, jo vadovaujama ekipa bei „Toro Rosso“, nesvarsto „Honda“ globotinio Naoki Yamamoto kandidatūros.

31 metų „Super Formulės“ ir „Super GT“ čempionas Japonijos GP metu pirmą kartą sėdo už F-1 bolido vairo ir pilotavo „Toro Rosso“ automobilį laisvųjų treniruočių metu. Japonas tik viena dešimtąja sekundės dalimi buvo lėtesnis už pagrindinės sudėties pilotą Daniilą Kvyatą.

Nors daugelis N. Yamamoto debiutą įvertino teigiamai, C. Hornerio teigimu, „Red Bull“ nesvarsto jo kandidatūros.

„Jis nepriklauso „Red Bull“ jaunųjų pilotų komandai. Jis buvo pakviestas Japonijos GP metu išbandyti bolidą ir labai gerai atliko savo darbą. Bet jis nėra vienas iš tų pilotų, kurio kandidatūrą svarstome mes ar „Toro Rosso“, kurios užduotis yra ruošti pilotus „Red Bull“ komandai.“, - sakė C. Horneris.

„Tačiau galutiniai sprendimai dar nėra priimti. Bet mažai tikėtina, jog svarstysime kito sportininko, kuris nepriklauso mūsų lenktynininkų ratui, kandidatūrą.“

Kaip didžiausius N. Yamamoto minusus specialistai įvardija du dalykus: sportininkui jau 31 metai ir jis nė karto nėra lenktyniavęs Europoje.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas