„Red Bull“ pasirengusi pateikti protestą dėl galinio „Mercedes“ sparno

„Red Bull“ pasirengusi pateikti protestą dėl galinio „Mercedes“ sparno
logo 2021 Lapkričio 19 d. 20:31, Unsplash

Christianas Horneris pareiškė, kad likusiose sezono lenktynėse jo vadovaujama „Red Bull“ komanda gali pateikti protestą, jei „Mercedes“ naudos tokios pačios specifikacijos galinį sparną, kokį naudojo Brazilijoje.

Varžovai mano, jog ne tik dėl naujo variklio, bet ir dėl galinio sparno Lewisas Hamiltonas buvo labai greitas San Paulo GP metu. „Red Bull“ atstovai taip pat prakalbo apie įbrėžimo žymes ant sparno, kurias galimai paliko judantis galinio sparno elementas.

„Aš ar pateikčiau protestą? Taip, žinoma. Jei mes manysime, kad varžovų bolidas neatitinka reglamento, mes pateiksime protestą. Greitis tiesiosiose Meksikoje ir Brazilijoje... manau visi matė, jog situacija Brazilijoje buvo nenormali“, - kalbėjo C. Horneris.

„Taip, mes žinome, kad naudodami naują variklį „Mercedes“ pajėgumas yra didesnis. Bet kai greičio pranašumas siekia 27 km/h ir kai matai įbrėžimo žymes, kurias palieka lankstūs elementai... Akivaizdu, kas vyksta. Todėl, žinoma, būtent dėl to ir kreipiuosi į FIA, kad ši užtikrintų, jog automobiliai atitiktų reikalavimus. Jei taip nėra, pateiki protestą dėl to, jog varžovas nesilaiko taisyklių.“

„Mes stebėsime situaciją. Priklausys nuo to, kaip susiklostys šis savaitgalis. Kalbame ne tik apie tai, kas vyksta čia. Manau, kad situacija bus labiau aktuali likusiose dvejose lenktynėse. Esu tikras, kad „Mercedes“ skyrė labai daug dėmesio mūsų bolidui, tad mes darome tą patį. Kaip jau sakiau, mes tiesiog norime užtikrinti, kad būtų sudarytos vienodos sąlygos. Jei pamatysime ant „Mercedes“ bolido tos pačios specifikacijos galinį sparną, bus pateiktas protestas.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332