„Red Bull“ pradėjo tyrimą prieš C. Hornerį (23)

„Red Bull“ pradėjo tyrimą prieš C. Hornerį
logo Vasario 05 d. 23:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Leidinys „F1-Insider“ praneša, kad „Red Bull“ komanda iniciavo vidinį tyrimą dėl komandos vadovo Christiano Hornerio. Tyrimo priežastis – rimti kaltinimai, kuriuos jam metė vienas (a) iš ekipos darbuotojų.

„Red Bull“ kompanija patvirtino šią informaciją: „Kai tapo žinoma apie vadovui mestus kaltinimus, komanda pradėjo nepriklausomą tyrimą, kurį atlieka iš šalies pakviestas teisininkas. Beje, tyrimą atlieka ne pati "Formulės-1" komanda, o motininė "Red Bull" kompanija, esanti Austrijoje. Apie tai praneša "Sky News".

"Kompanija labai rimtai žiūri į panašius klausimus, tyrimas žadamas baigti trumpiausiai įmanomais terminais. Šiuo momentu yra neįmanoma teikti kokius nors papildomus komentarus, kol tyrimas yra nebaigtas“.

Pats C. Horneris nekomentuoja jam mestų kaltinimų: "Aš kategoriškai atmetu visas pretenzijas ir daugiau neturiu ką pasakyti".

Nors oficialiai tvirtinama, kad C. Horneris toliau vadovaus F-1 komandai, kiti šaltiniai teigia, kad jis gali būti nušalintas nuo pareigų tyrimo laikotarpiui. Hornerio labiausiai nepalaiko "Red Bull" vadovybė iš Zalcburgo, tačiau jį remia Tailando verslininkai, kurie valdo 51 proc. "Red Bull" akcijų. Komentarai (23)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
DDOD
IP: 688cf89 | 02/05 23:59 Atsakyti
Ilgiausiai išgyvenes F1 komandos vadovas, tikėtina, woke amžiuje turės problemų dėl tokių niekų, kurie kokiam Flavio Briatorė būtų eilinio savaitgalio reikaliukas. Na, bet Red Bull nėra taip lengvai žinomus žmones mėtanti komanda - užtenka prisiminti Helmuto praeitų metų skandaliukus. Tikėsimės, Horneris išgyvens woke millennialsų linčo teismą
tech
IP: 961fbf6 | 02/06 00:17 Atsakyti
frfr
02/05 23:41

Gal kas zino ar skaite ka jis ten pridare? Gal tarpininkavo Hami pridu... skaityti daugiau

“Netinkamai elgesi su neivardijamu rbr nariu” 😀 turbut nekaltai kokiai moterelei iznybo i uzpakali ir dabar bus baisus skandalas 😀 arba gal pavadino Pereza meksikieciu 😀😀
mariusis
IP: 194bcff | 02/06 08:42 Atsakyti
YZF
02/06 06:59

Tai matyt koks nors black-lives-matter ar LGBT ar siaip Liuses fanas i... skaityti daugiau

Naujausiais duomenimis, tai buvo toks yzf iš f-1.lt bendruomenės, kuris laikė didelę nuoskaudą, kad Alonso nebuvo paimtas į rbr.
Kaltinimuose buvo labai daug vartojama tokie žodžiai kaip - rajoniniai, feilai. Po kiekvieno sakiniu liguistai dėliojamos grotažymės ir lol. Netrukus rbr vadovas turėtų viešai kreiptis su viešu pareiškimu ir paviešinti kaltinimų tekstą, bet kol kas dar tariasi su teisininkais. Stay tunned.
Haris_Zekas
IP: b931f6f | 02/06 07:00 Atsakyti
Straipsnis pagal geriausias portalo tradicijas - rimti kaltinimai kuo? Aha, nesusivokė kaip išversti. Rimtai naudojosi tarnybine padėtimi ir naudojo spausdintuvą asmeniniais tikslais matyt
YZF
IP: 20135ae | 02/06 06:59 Atsakyti
Tai matyt koks nors black-lives-matter ar LGBT ar siaip Liuses fanas isizeide baisiausiai del kazko ir nusprende 'mesti kaltinimus'.
Tldr
IP: 103df2f | 02/05 23:53 Atsakyti
frfr
02/05 23:41

Gal kas zino ar skaite ka jis ten pridare? Gal tarpininkavo Hami pridu... skaityti daugiau

Dickpicka siunte darbuotojai. Rimtai.
Luuna
IP: 110db69 | 02/06 09:44 Atsakyti
Reddite skaiciau, kad jis izeidinejo ta inziniere, stratege Hannah Schmitz.

Manau jeigu butu eiline darbuotoja tai gal niekas nekeltu tiek triuksmo, o dabar pajudino tikrai gerbiama ir svarbu darbuotoja.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0