„Red Bull“ pristatė naująjį RB16B automobilį (4)

„Red Bull“ pristatė naująjį RB16B automobilį
logo Vasario 23 d. 17:00, Red Bull Content Pool

Šiandien „Red Bull“ pristatė naująjį RB16B bolidą, apsiribodami dviem kompiuterinėmis nuotraukomis ir vaizdo įrašu. Beje, teigiama, kad realios nuotraukos bus išplatintos rytoj, kai komanda surengs filmavimo dieną Silverstoune.

Bolido indeksas nepasikeitė, tik pridėta „B“ raidė, pabrėžiantis, kad tai yra pernai metų mašinos tąsa. Ekipa pareiškė, kad RB16B turi 60 proc. pernai metų automobilio detalių. Priekinis sparnas, dugnas ir kiti aerodinamikos elementai pagaminti pagal atnaujintą šių metų reglamentą.

2020 m. „Red Bull“ iki paskutinės minutės tobulino RB16, kad galėtų optimizuoti kuo daugiau mazgų tam, kad ji būtų homologuoti naudoti 2021 metais.

Bolido spalvos taip pat beveik nepasikeitė. Išnyko „Aston Martin“ logotipas ir dar kelių partnerių reklamos, tačiau iki sezono pradžios, tikimasi, rėmėjų skaičius padidės. Komanda mašinos dažymui vėl naudojo matinius dažus.

„Red Bull“ vadovas Christianas Horneris: „Pernai mes ilgiausiai iš visų užsiėmėme mašinos modernizacija, Nusprendėme eiti tokiu keliu, kadangi žinojome, kad daug 2020 m. elementų bus galima panaudoti šiemet.

Mums tapo tikrai dovana tai, kad pilotų rinkoje atsirado Sergio Perezas. Mes neskubėjome priimti sprendimo dėl lenktynininkų sudėties, todėl galėjome gerai išnaudoti situaciją rinkoje. Nusprendėme, kad geriausias variantas – apjungti Maxo ir Sergio pajėgas. Ekipos pagrindinė užduotis ta, kad savo pilotams suteiktumėm konkurencingą bolidą“.


Komentarai (4)
TomTom
IP: d1cf999 | 02/23 19:04 Atsakyti
Na isdazymo
02/23 18:22

Prasme siemet laaabai nuobodus bolidu pristatymas...

Na isdazymo
IP: cb710c4 | 02/23 18:22 Atsakyti
Prasme siemet laaabai nuobodus bolidu pristatymas...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas