„Red Bull“ siūlo A. Albonui išankstinę sutartį (3)

„Red Bull“ siūlo A. Albonui išankstinę sutartį
logo Vasario 09 d. 14:30, Williams F1 Team nuotr.

Red Bull“ komanda aktyviai bando susigrąžinti Alexą Alboną. „Motosport“ šaltiniai praneša, jog čempionai lenktynininkui siūlo pirminę sutartį, kuri įsigaliotų nuo 2026 metų, kai baigsis jo dabartinis kontraktas su „Williams“. Kontraktas galiotų trejus metus.

Išankstinė sutartis dar nėra galutinis įsipareigojimas. Tačiau tai komandai suteikia pirmenybę pasirašyti sutartį su norimu sportininku. Taigi, jei A. Albonas sudarytų išankstinę sutartį su „Williams“, tuomet po šio sezono jis negalėtų pereiti į kitą komandą.

Primename, jog A. Albonas pastaruoju metu buvo siejamas su galimu perėjimu į „Mercedes“. Ten jis būtų pakeitęs po metų komandą paliksiantį Lewisą Hamiltoną.

Pats sportininkas apie savo ateitį kalbėti kol kas per daug nenori: „Mano visas dėmesys yra skiriamas „Williams“ ir artėjančiam sezonui. Aš esu susitelkęs į vairavimą, o kontraktų dalykai nėra mano sritis, tam savo komandoje turiu atskirus žmones“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
RBR
IP: 40d649b | 02/09 16:54 Atsakyti
Albonas maudosi saulės spinduliuose kol šalia važiuoja toks pilotas kaip Sargentas. Įdomu kaip šalia stipresnio piloto atrodytų. Gaila, kad Williams nesiryžo kažko rimtesnio paimti į komandą ir pasirinko pinigus. Nes gryzes Hulkas greitai Magnusena pastate į vietą, kuris tiesiog švietė šalia Miko🙂
antiklepsius
IP: bffcc08 | 02/09 20:13 Atsakyti
čia vėl ruošiasi imti alboną, kad šveplius šalia tokio piloto atrodytų lyg super talentas? Haha,
Lauros
IP: 476d131 | 02/09 22:15 Atsakyti
RBR
02/09 16:54

Albonas maudosi saulės spinduliuose kol šalia važiuoja toks pilotas... skaityti daugiau

O Mikas šalia Mazepin. Čia jeigu pasodintum Max šalia Hulko tai irgi būtų geresnis? Kiekvieni metai kiekvienam gali būti skirtingi dėl skirtingų priežasčių, bet kaip visada visi viską žino geriau už pačias komandas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218