„Red Bull“ svarstytų G. Russello kandidatūrą

„Red Bull“ svarstytų G. Russello kandidatūrą
logo 2021 Liepos 12 d. 17:43, Williams

Jeigu George'as Russellas nepasirašys sutarties su „Mercedes“, pagrindinė jos varžovė „Red Bull“ yra nusiteikusi apsvarstyti brito kandidatūrą.

„Mercedes“ jau pasirašė naują sutartį su Lewisu Hamiltonu. Bet kol kas nėra aišku, kas kitais metais taps brito komandos draugu. Ne paslaptis, jog ekipa svarsto Valtteri Botto ir G. Russello kandidatūras.

Pats G. Russellas praeityje yra sakęs, jog nepriklausomai nuo to, kuriai komandai jis atstovaus kitais metais, jis norėtų pasirašyti ilgalaikę sutartį.

Jei britas neatsidurs „Mercedes“ ekipoje, jo kandidatūrą rimtai ketina apsvarstyti „Red Bull“.

„Atsižvelgus į tai, kokią formą jis demonstruoja atstovaudamas „Williams“, Russello kandidatūrą tikrai vertėtų apsvarstyti“, - sakė „Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko.

„Vienintelis dalykas yra tas, kad tai labai utopiška. Jeigu „Mercedes“ nepasirašys su juo sutarties, tai bus tikrai įdomi situacija. Nuoširdžiai pasakius, sunku įsivaizduoti, jog jie galėtų jį paleisti.“

H. Marko yra įsitikinęs, kad G. Russellas vis dėlto kitais metais atstovaus „Mercedes“ komandai. Paklaustas žurnalistų apie tai, ar „Red Bull“ pasiūlytų britui pasirašyti sutartį, austras atsakė trumpai: „Jei esu teisingai informuotas, tai jau nebėra svarbu.“

Tai būtų ne pirmas kartas, kai dėl jauno sportininko susikirstų „Red Bull“ ir „Mercedes“ keliai. Dar 2014 metais „Red Bull“ persiviliojo į savo gretas Maxą Verstappeną.

„Mes Maxui iš karto pasiūlėme vietą „Formulėje-1“. Tuo tarpu „Mercedes“ norėjo, kad jis lenktyniautų F-2. Ir mano nuomone, Verstappeno šeimai „Red Bull“ tinka labiau nei „Mercedes“.

George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2023 sezono taškai:
Komanda: Mercedes Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392