Rekordai, kurie šiemet gali būti pakartoti arba pagerinti (1)

Rekordai, kurie šiemet gali būti pakartoti arba pagerinti
logo 2020 Birželio 24 d. 11:40, Pirelli

Šių metų sezonas gali būti neįprastai trumpas, bet tai nereiškia, kad sportininkai neturės galimybės pakartoti arba pagerinti kai kurių F-1 rekordų.

Ne paslaptis, kad nemaža dalis rekordų priklauso daugkartiniam čempionui Michaeliui Schumacheriui. Tačiau jau šiais metais dalį rekordų gali pagerinti kiti du F-1 čempionai - Lewisas Hamiltonas ir Kimi Raikkonenas.

Čempionų titulai

M. Schumacheris čempionu tapo septynis kartus ir daugelis kurį laiką galvojo, kad pakartoti tokį pasiekimą, ką jau bekalbėti apie tokio rekordo pagerinimą, bus tiesiog neįmanoma. Bet štai jau šiemet L. Hamiltonas turės galimybę septintą kartą tapti F-1 čempionu ir šiuo rezultatu galės susilyginti su minėtuoju M. Schumacheriu.

Jauniausias F-1 čempionas

Jei L. Hamiltonas vis dėlto šiemet netaps čempionu, puikią progą turės jaunieji F-1 pilotai. Maxas Verstappenas ir Charlesas Leclercas yra laikomi geriausiais jaunosios kartos atstovais. Būtent vienas iš jų gali šiemet tapti jauniausiu čempionu.

Kol kas šiuo rekordu gali pasigirti kitas daugkartinis F-1 čempionas Sebastianas Vettelis. Vokietis čempionu tapo 2010 m. Tuomet jam buvo 23 metai ir 134 dienos.

Tiek M. Verstappenui, tiek C. Leclercui, kuriems dabar yra 22 metai, būtina nugalėti šiais metais, jei nori pagerinti S. Vetteliui priklausantį rekordą.

Daugiausiai pergalių

Grįžtame prie M. Schumacherio rekordų. Vokietis per savo karjerą lenktynėse nugalėjo 91 kartą. L. Hamiltonui iki šio rekordo trūksta 7 pergalių. Žinant, kad šių metų sezonas gali būti trumpas, britui gali ir nepavykti pagerinti šio M. Schumacherio rekordo.

Iškovotos prizinės vietos

Dar vienas M. Schumacherio rekordas, kurį gali pagerinti L. Hamiltonas. Vokietis viso startavo 308-iose lenktynėse ir 155 kartus lipo ant apdovanojimų pakylos. Tuo tarpu L. Hamiltonas yra startavęs 250 lenktynėse ir jau ant apdovanojimų pakylos lipo 151 kartą. Net jei šių metų sezonas ir bus labai trumpas, mažai tikėtina, kad L. Hamiltonui nepavyks ant apdovanojimų pakylos užlipti bent 4 kartus.


Komentarai (1)
tomazas123
IP: a391447 | 06/25 10:46 Atsakyti
Dvejopi jausmai del tu rekordu. Nes anksciau vykdavo po 13 - 15 gp per sezona , o dabar po 20 ir daugiau.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas