„Renault“ iki 2019 m. tikisi pavyti „Red Bull“ (2)

„Renault“ iki 2019 m. tikisi pavyti „Red Bull“
logo Vasario 13 d. 00:04, Renault Sports

„Renault“ komanda tikisi iki kito sezono pavyti „Red Bull“ ekipą, kuri šiemet taip pat naudos prancūzų automobilių gamintojo variklius.

Užėmusi devintą vietą 2016 metais, pernai prancūzų komanda pakilo iki šeštos vietos konstruktorių įskaitoje. Bet pastaroji surinko 300 taškų mažiau nei „Red Bull“, kurios pilotai 13-ą kartų lipo ant apdovanojimų pakylos.

„Renault F1“ vadovas Cyrilas Abiteboulas mano, kad šiemet prancūzų komandai bus sunku kovoti ne tik su „Red Bull“, bet ir su „McLaren“.

„Kalbant apie „Red Bull“ aerodinamiką ir techninę platformą, deficitas yra gana didelis. Pažįstame šitą komandą labai gerai. Tai puikus atskaitos taškas. Manau, kad jų važiuoklė viena geriausių, jei ne pati geriausia. Tad bus įdomu pamatyti ką jiems pavyko sukurti šių metų sezonui“, - sakė C. Abiteboulas.

„Daug klausimų kyla dėl „McLaren“. Pernai jie naudojo kitokią važiuoklę, variklį, pilotus. Tad labai sunku lyginti. Manau, kad šiemet galėsime jiems pasipriešinti. Vertėtų pabrėžti, kad tai labai stabili organizacija, išsiskirianti savo struktūra bei gerai organizuotu darbu.“

„Šiemet norėčiau matyti mažą skirtumą tarp mūsų ir „Red Bull“ bei „McLaren“ komandų. Bet manau, kad tik nuo kitų metų galėsime rimtai kovoti su mano paminėtomis ekipomis.“

Komentarai (2)


Benas Ka
| Vasario 13 d. 23:30
tegul pirma mclaren paveja, o tada sneka apie rbl.
Nesuprantu
| Vasario 13 d. 09:05
McLaren pernai naudojo kitokius pilotus? Ką?