„Renault“ šiemet neatnaujins savo variklio

„Renault“ šiemet neatnaujins savo variklio
logo Liepos 03 d. 20:46, Renault Sport

Cyrilas Abiteboulas pareiškė, kad „Renault“ šių metų F-1 sezone neatnaujins savo variklio.

Prasidėjus COVID-19 pandemijai ir atšaukus pirmas 10 lenktynių, buvo sutarta dėl įvairių taisyklių pokyčių, kurie turėtų padėti dalyviams sumažinti išlaidas čempionate.

Dar prieš prasidedant sezonui Austrijoje, „Honda“ pranešė, kad į pirmas lenktynes atsiveš galingesnį variklį. Atnaujintą motorą šį savaitgalį naudoja ir „Mercedes“ bei visos jos klientės. Tuo tarpu „Ferrari“ ir „Renault“ į Austriją neatsivežė atnaujintų variklių. Tai reiškia, kad pagal galiojančias taisykles, nei vienas iš šių gamintojų šiemet daugiau neturės progos naudoti patobulintus motorus savo boliduose.

„Turėjome šį bei tą paaukoti tam, kad suvaldytume situaciją, kurioje atsidūrėme prasidėjus krizei. Kalbame apie stipriai sumažintą prizinį fondą. Mes taip pat bendraujame su savo rėmėjais, kurie išliko lojalūs, tačiau taip pat turi sunkumų savo srityse“, - kalbėjo „Renault“ vadovas C. Abiteboulas.

„Turėjome priimti tam tikrus sprendimus. Vienas iš tų sprendimų buvo tas, jog šiemet netobulinsime savo variklio. Tad sutelksime savo dėmesį ties kitais žingsniais, kuriuos turėsime žengti ateityje. Tai reiškia, kad nesitikėkite šiemet iš mūsų atnaujinto variklio.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos