RTL televizija: „Haas“ bolidai nebus rožiniai

RTL televizija: „Haas“ bolidai nebus rožiniai
logo 2021 Vasario 21 d. 10:04, Racing Point

Austrų kompanija BWT nuo 2017 metų bendradarbiavo su „Force India“, vėliau – su „Racing Point“, bet dabar ši Silverstouno komanda pervadinta į „Aston Martin“ ir dažys savąjį bolidą spalva, kuri tradiciškai yra vadinama „British racing green“ (britų lenktynių žalia).

Tikėtina, kad BWT norėtų ir toliau naudoti „Formulę-1“ kaip savo efektyvią rinkodaros platformą, todėl pasklido kalbos, kad austų kompanija tariasi su „Haas“ dėl rėmimo.

Tačiau vokiečių RTL kanalas, pasiremdamas savo patikimais šaltiniais, pranešė, kad BWT nerems amerikiečių komandos. Vadinasi, „Haas“ bolidai nei Micko Schumacherio ir Nikitos Mazepino apranga  nebus rožinė. Tačiau neatmestina, kad BWT pavyks susiderėti su kita F-1 komanda – „Williams“, bet tai kol kas irgi tik gandai.

BWT AG – viena iš stambesnių Europos kompanijų, kuri užsiima vandens tiekimo sistemų bei jo švarinimo technologijomis, jos apyvarta skaičiuojama šimtais milijonų eurų, jos filialai yra daugelyje pasaulio šalių, o veiklos profilis atitinka šiuolaikinį požiūrį į ekologiją, kurio laikosi ir „Formulė-1“ – tai itin patraukli bendradarbiavimo pusė.

„Williams“ bolido pristatymas numatytas gana vėlai – tik kovo 5 d., todėl dar yra laiko susitarti, žinoma, jei toks bendradarbiavimas turės realius pagrindus.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos