RTL televizija nepratęs sutarties su „Formule-1“ (21)

RTL televizija nepratęs sutarties su „Formule-1“
logo 2020 Birželio 21 d. 17:20, Red Bull Content Pool / Getty Images

Vis mažiau lieka valstybių, kuriose „Formulės-1“ lenktynės yra transliuojamos nemokamais visuomeniniais kanalais ir, atrodo, kad greitai iš šio sąrašo bus išbraukta Vokietija ir kitos vokiškai kalbančios šalys.

Vokiečių RTL kanalo vadovybė pranešė, kad neplanuoja pratęsti sutarties su „Formule-1“ po 2020 metų. Galima pasakyti, jog šis kontraktas buvo „epochos sutartis“, kadangi RTL tiesiogiai F-1 lenktynes rodė nuo 1991 metų, kai prasidėjo legendinio vokiečio Michaelio Schumacherio kilimas į lenktynių Olimpą.

Daugelį metų RTL kanale ekspertu dirbo Niki Lauda, legendinis austrų čempionas, o kanalo reporteriai ir komentatoriai Kajus Ebelis, Florianas Konigas ir Haiko Wasseris tapo tikromis žvaigždėmis F-1 verslo klube.

„Konkurencija dėl teisių transliuoti lenktynes pasikeitė, televizinė rinka dažnai perkaista, dėl to situacija išeina iš ekonominio naudingumo, kurį privalome mes sau kelti, rėmų“, - komentavo RTL direktorius Jorgas Graffas.


Komentarai (21)
McLarrin
| 06/25 10:52 Atsakyti
Jau ir RTL... Na, išties liūdna. Žiūrėsime vėliau per YT kanalą.
Lexxus
| 06/23 09:07 Atsakyti
O man nemalonu per kompą žiūrėt.. F1 per TV tai tam tikras ritualas, o ten planšetės, kompai, mobilūs, kaip greitas maistas. HTB+ už pigiau žiūrėt metai iš metų darosi vis sunkiau, o ir pirktis vien dėl kelių varžybų.. gal. Žodžiu, liūdna žinia.
Subjektyvus
| 06/22 21:29 Atsakyti
ziuriu SKY tiesiai is satelito. matau netik SKY, bet ir daugeli kitu paketu. pvz. ispanu Movistar+ turi net atskira F1 kanala. Lietuvos geografine padetis suteikia galimybe matyti ir rusu HTB+. beda ta, kad oficialus paketai yra brangus, bet tas kam tokios smulkmenos nerupi gali pasiieskoti info SAT forumuose, kur yra smulkiai aprasomos ziurejimo galimybes. kad orentuotis ko reikia, pasakysiu, kad reikalingas satelitinis komplektas. t.y. "lekste", signalo priemimo "galva" (geriausiai kelios) ir sat tiuneris su interneto prieiga.
A85 logo rėmėjas
| 06/22 20:57 Atsakyti
Senas_Kareivis
06/22 20:51

Aš klausiu apie visą sky sports paketą - ir ne apie streamus. Gal sakau koks leagal content yra

Nėra, nebent turi kas UK nusipirktų Sky paketą ir leistų naudoti per WWW. Bet ir tai, ten visokių bajerių yra, kad kas kažkiek laiko tikrina IP, ir turi jungtis UK, dėl VPN nežinau, gal kokie labiau sofistikuoti ir leidžia žiūrėti Sky nepagaunant. Nelegalių variantų gal ir yra, bet čia ne mano kavos puodelis mokėt už piratinį turinį :)
maxpower
| 06/22 20:56 Atsakyti
ecuSinner
06/22 11:34

Man taip pat idomu kokiu budu per SKY pavyskta ziureti, net mokeciau uz gera galimybe be lago :)

Jei kalbi apie apie piratinius tai turbut sky transliacijas lengviausia rast ir neblogos kokybes
Senas_Kareivis
| 06/22 20:51 Atsakyti
Aš klausiu apie visą sky sports paketą - ir ne apie streamus. Gal sakau koks leagal content yra
YZF
| 06/22 17:08 Atsakyti
Ne karta minėta sio saito forumuose kaip žiūrėti sky f1. O taip pat pilna iptv kurios rodo sita kanala irgi. Googlinkit
ecuSinner
| 06/22 11:34 Atsakyti
Man taip pat idomu kokiu budu per SKY pavyskta ziureti, net mokeciau uz gera galimybe be lago :)
Senas_Kareivis
| 06/22 09:38 Atsakyti
Kokiu būdu Sky žiūri? Ar visi sky sporto kanalai? Klausimas aktualus vartojimui LT.
A85 logo rėmėjas
| 06/21 21:51 Atsakyti
Irmantas Venckus
06/21 19:49

Lyg ir vėl f-1 transliuos LT nuo kitų metų - https://www.sportbusiness.com/news/nent-to-launch-viaplay-in-baltics-with-formula-1-bundesliga-and-nhl/

Edit: Ačiū už info, nes pats nebūčiau radęs! O mano rant'as apačioj :)

Tikiuosi, kad Liberty pasiliko sau teisę teikti F1 TV Pro paslaugas Baltijos regione. Nors bloga nuojauta kirba, kad nelabai, nors ir deklaravo, kad sudarant naujas transliavimo sutartis, opcija leisti veikti F1 TV Pro tame regione bus privaloma.

Dar man biškį nelabai patinka, kad vėl skandinavai perka Baltijos regionui, o ne vietiniai ir dar ilgametę sutartį sudaro. Tai ar nebus kaip dabar – teisės yra, o lenktynių nėr. Arba pabus sezoną, o paskui užsilenks.

Šiaip, jei nuoširdžiai, aš noriu tiesiog F1 TV Pro Lietuvoj. Man nereikia prastesnio produkto už brangiau. Su visa pagarba LT komentatoriams, bet kai tik radau galimybę kaip žiūrėti BBC / Sky transliacijas, tai... visa kita labai stipriai prėska pasidarė. Taip, lenktynės tos pačios, bet anglų kuriamas visų lenktynių apvalkalas yra tiesiog kitam lygy.
×

TOP naujienos