Rubensas nebeturi teisės viešai išsakyti savo nuomonę? (9)

logo 2001 Gegužės 30 d. 09:52
Brazilijos spaudoje pasirodė pranešimai jog naujajame Rubenso Barrichello kontrakte yra punktas neleidžiantis viešai kritikuoti komandos.
Kaip žinia po to kai Rubensas viešai pareiškė savo nepasitenkinimą Michaelio Schumacherio lenkimo manevru Malaizijoje, bei neslėpė nepasitenkinimo po lenktynių Austrijoje, kur jam buvo liepta praleisti komandos kolegą į priekį, Ferrari bosai griežtai paprašė brazilo jog šio asmeninės mintys apie komandą nebūtų išsakomos viešai.
Jei šis pranešimas yra teisingas ir tikrai Rubenso naujajame kontrakte yra panašus punktas, neleidžiantis išsakyti savo minčių, belieka tik spėlioti kas įvyks jei ateityje brazilas vėl liks nepatenkintas komandos nurodymais ir emocijos paims viršų. Jo naujasis kontraktas baigsis 2002 metų sezono pabaigoje.

Komentarai (9)
ferrari
| 06/05 15:25 Atsakyti
NESUPRATU KOKIA DAR GALI BUTI KRITIKA KOMANDAI UZ KURIA VAZIUOJI . JEI ATEJAI LENKTYNIAUTI TAI IR LENKTYNIAUK O NE KRITIKUOK.
KSI
| 06/02 18:14 Atsakyti
"Jei šis pranešimas yra teisingas..." taigi niekas nesako, kad tai 100% teisybe. Tai ko gero tik gandai. Nors jeigu ir butu tiesa, as nematau cia nieko blogo. Toks punktas turetu buti kiekvieno piloto kontrakte!!!
Justas
| 06/02 15:35 Atsakyti
Lenke ir per llietu ir sausoj trasoj ir lenks ne viena karta ta cshumaheri o ypac DC
Darius
| 06/01 10:53 Atsakyti
blin.... ash anxchew Rubensa tikrai l. mylejau... bet dabar myliu mazhew... Priesh sezona pasisake, kad SCHUMIs bus pagrindinis jo varzhovas, ir vienintelis kury jis tikrai stengsis nugalet... Bet kaip mateme tai jis visur l. ryshkiai nuo SCHUMIo aciliko... O po to dar taip ashtriai pasisake... Nezhianu ash... Mano manymu ce jo tie pasisakymai buvo ish nevilties... Jis nenori prarasti geros komandos, todel ish jos ir neisheina, nors jy paimtu bet kokia kita tikrai gera komanda... O tos kalbos tai grynai nusivylimo ishreishkimas, kad SCHUMIo dar niex nesugebejo aplenkti...:/
Cargo
| 05/30 14:15 Atsakyti
Sutinku su arus. Komandos vadovu pozicija tikrai protinga, bet sirgaliams tokie punktai tik nusivilima kelia...
Teisutis
| 05/30 13:42 Atsakyti
Na ja, tai tik irodo, kiek nesvariu dalyku vyksta Ferrari viduje. Bet Rubensas gales ir toliau savo nuomone issakyti ne zodziais, o gestais, kaip kad buvo Austrijoje.
| 05/30 12:15 Atsakyti
nu jei as buceu komandos savininkas sakyceu rubenuj kad jis kitus driverius bombarduotu:))))))))))))
Arus
| 05/30 11:54 Atsakyti
Siaip jei buciau komandos savininkas, pries pasirasydamas kontrakta visiems pilotams toki punkta ideciau :-))
Modus
| 05/30 11:34 Atsakyti
Tikiu ir visai tuo nesistebiu.Jei Ferrari yra ismete Prosta uz komandos kritika,tai ka jau bekalbeti apie Rubensa.
×

TOP naujienos