Rusijos GP: šeštadienio treniruotė (3)

Rusijos GP: šeštadienio treniruotė
logo 2020 Rugsėjo 26 d. 13:04, Daimler AG

Paskutinėje šio savaitgalio treniruotėje geriausią rezultatą tarp visų dalyvių užfiksavo „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas. Britas greičiu pranoko antroje vietoje likusį komandos draugą Valtterį Bottą ir „McLaren“ atstovą Carlosą Sainzą.

„Mercedes“ pilotams pasirodžius trasoje su minkštos sudėties padangomis, geriausią rezultatą užfiksavo V. Bottas. L. Hamiltonas, bandydamas įveikti pirmą greitą ratą, suklydo viename iš posūkių ir liko už pirmojo dešimtuko ribos, bet vėliau pagerino savo rezultatą ir pakilo į antrą vietą.

Važiavimams artėjant prie pabaigos ir prasidėjus kvalifikacijos simuliacijai, L. Hamiltonas V. Botto rezultatą pagerino daugiau nei puse sekundės ir pakilo į pirmą vietą.

Vienu metu „Red Bull“ pilotui Maxui Verstappenui buvo pavykę įsiterpti tarp dviejų „Mercedes“ pilotų. Antroje treniruočių pusėje olandas net buvo greičiausias pirmame sektoriuje, bet vėliau sulėtino tempą ir neužfiksavo gero rezultato. Sportininkas važiavimus baigė šeštas.

Puikiai treniruotėse pasirodė „McLaren“ pilotas C. Sainzas. Sportininkas važiavimus baigė trečioje vietoje. Tuo tarpu jo komandos draugas Lando Norrisas, pilotuojantis bolidą su nauja nosimi, liko paskutinis - 20-as.

Tarp „Ferrari“ pilotų šį kartą greitesnis buvo Sebastianas Vettelis, užfiksavęs septintą rezultatą. O Charlesas Leclercas liko už pirmojo dešimtuko ribos - 12-as.

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

Ratai


Komentarai (3)
baryga
IP: 12945d7 | 09/26 13:58 Atsakyti
kokios dar kovos del 3, nebejuokinam visas sezonas versp,ham,botas podiumai jei ne problemos.
Tadule
IP: 4f6e01d | 09/26 13:41 Atsakyti
TingiuPrisijungti
09/26 13:29

Kova dėl 3 bus gana įdomi, panašu. Turit gal kas patarimų kaip ignoruoti pirmąsias dvi vietas, kad galėčiau džiaugtis už trečiąją kaip nugalėtoją? :D

Siusk uzklausa “egis01”, tas ten alternatyvioje visatoje gyvena, tures gal patarimu
TingiuPrisijungti
IP: e5cabee | 09/26 13:29 Atsakyti
Kova dėl 3 bus gana įdomi, panašu. Turit gal kas patarimų kaip ignoruoti pirmąsias dvi vietas, kad galėčiau džiaugtis už trečiąją kaip nugalėtoją? :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas