Rytoj startuoja bilietų Imoloje pardavimas

Rytoj startuoja bilietų Imoloje pardavimas
logo Rugsėjo 21 d. 10:24, Honda F1 Press Office

Italijos Emilijos-Romanijos regiono valdžia priėmė sprendimą įleisti žiÅ«rovus į „Formulės-1“ lenktynes Imolos Enzo ir Dino Ferrari vardo trasą; laukiama, kad kiekvieną varžybų savaitgalio dieną stebėti įvykius trasoje bus leidžiama kiek daugiau nei po 13 tÅ«kst. sirgalių.

Bilietų pardavimas į lenktynes, kurios įvyks lapkričio 1 d., startuoja jau rytoj, antradienį ir tikimasi, jog Emilijos-Romanijos GP etapas, kuris čia bus surengtas po 14 metų pertraukos, sulauks didelio susidomėjimo, nežiÅ«rint į probleminę „Ferrari“ komandos situaciją.

Suprantama, kad pagrindinė sąlyga, leidusi surengti lenktynes su žiÅ«rovais, tapo griežtas sveikatos saugumo priemonių laikymasis, nes bendra COVID-19 situacija Italijoje išlieka įtempta.

„Imola gali džiaugtis, kad čia sugrįžta sąlyginai ramesnis gyvenimas, nes vietų autodromo tribÅ«nose yra daugiau nei pakankamai, todėl mes galėsime laikytis visų epidemiologinio saugumo priemonių, - sakė autodromo vadovas Uberto Selvatico Estense. - Tai puiki galimybė visam pasauliui įrodyti, kad mes sugebame įveikti krizes, teisingai ir apgalvotai elgdamiesi“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas