S. Bourdais įtūžo ant H. Kovalaineno

S. Bourdais įtūžo ant H. Kovalaineno
logo 2009 Birželio 21 d. 18:56, Scuderia Toro Rosso
Toro Rosso“ lenktynininkas Sebastienas Bourdais po Didžiosios Britanijos GP lenktynių neslėpė savo įtūžio ant „McLaren“ piloto Heikki Kovalainenu, su kuriuo susidūrė kovodamas dėl 17-osios vietos.
Bandydamas aplenkti suomį, prancūzas „Club“ viraže atsitrenkė į jo bolido galą. Avarijos metu lūžo „Toro Rosso“ bolido priekinis sparnas bei buvo prakiurdyta „McLaren“ automobilio galinė kairioji padanga.
Po incidento abu sportininkai turėjo apsilankyti techninio aptarnavimo zonoje, o pora ratų vėliau apskritai pasitraukė iš varžybų pasukdami į garažus.
„Jis tris kartus pakeitė trajektoriją. Jis buvo viduje, išorėje, o po to ir vėl viduje. Trečią kartą mes ir susilietėme“, - taisyklių pažeidimu varžovą apkaltino S. Bourdais.
„Nežinau, kas dėl to kaltas, tačiau tai atrodo gana kvaila kovojant dėl septynioliktosios pozicijos“, - teigė jis.
H. Kovalainenas, tuo tarpu, savo kaltės avarijoje neįžvelgė.
„Aš pakeičiau trajektoriją gindamasis, tačiau Bourdais tiesiog įlėkė man į galą“, - po lenktynių pareiškė suomis.
„Nebuvau išblaškytas (prieš porą posūkių aplenkusio komandos draugo Lewiso Hamiltono – red. past.). Jis jau buvo sušildęs savo padangas ir turėjo mažiau kuro, todėl bandė mane įveikti septintajame posūkyje. Jis mane aplenkė ir aš mėginau sugrįžti į kovą už jo“, - teigė pilotas.
„Mačiau, kad kažkas artėja prie manęs aštuntame posūkyje. Tuomet pajutau, kad kažkas mane palietė, ir tai prakiurdė mano galinį kairįjį ratą. Žaidimas buvo baigtas“, - pridūrė jis.
Tai antros lenktynės iš eilės, kai gindamas savo poziciją H. Kovalainenas įsipainioja į susidūrimą su varžovu. Prieš dvi savaites Turkijoje po kontakto su suomio vairuojamu „McLaren“ bolidu trasoje apsisuko „Brawn“ lenktynininkas Rubensas Barrichello.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas