S. Bourdais įtūžo ant H. Kovalaineno (27)

S. Bourdais įtūžo ant H. Kovalaineno
logo 2009 Birželio 21 d. 18:56, Scuderia Toro Rosso
Toro Rosso“ lenktynininkas Sebastienas Bourdais po Didžiosios Britanijos GP lenktynių neslėpė savo įtūžio ant „McLaren“ piloto Heikki Kovalainenu, su kuriuo susidūrė kovodamas dėl 17-osios vietos.
Bandydamas aplenkti suomį, prancūzas „Club“ viraže atsitrenkė į jo bolido galą. Avarijos metu lūžo „Toro Rosso“ bolido priekinis sparnas bei buvo prakiurdyta „McLaren“ automobilio galinė kairioji padanga.
Po incidento abu sportininkai turėjo apsilankyti techninio aptarnavimo zonoje, o pora ratų vėliau apskritai pasitraukė iš varžybų pasukdami į garažus.
„Jis tris kartus pakeitė trajektoriją. Jis buvo viduje, išorėje, o po to ir vėl viduje. Trečią kartą mes ir susilietėme“, - taisyklių pažeidimu varžovą apkaltino S. Bourdais.
„Nežinau, kas dėl to kaltas, tačiau tai atrodo gana kvaila kovojant dėl septynioliktosios pozicijos“, - teigė jis.
H. Kovalainenas, tuo tarpu, savo kaltės avarijoje neįžvelgė.
„Aš pakeičiau trajektoriją gindamasis, tačiau Bourdais tiesiog įlėkė man į galą“, - po lenktynių pareiškė suomis.
„Nebuvau išblaškytas (prieš porą posūkių aplenkusio komandos draugo Lewiso Hamiltono – red. past.). Jis jau buvo sušildęs savo padangas ir turėjo mažiau kuro, todėl bandė mane įveikti septintajame posūkyje. Jis mane aplenkė ir aš mėginau sugrįžti į kovą už jo“, - teigė pilotas.
„Mačiau, kad kažkas artėja prie manęs aštuntame posūkyje. Tuomet pajutau, kad kažkas mane palietė, ir tai prakiurdė mano galinį kairįjį ratą. Žaidimas buvo baigtas“, - pridūrė jis.
Tai antros lenktynės iš eilės, kai gindamas savo poziciją H. Kovalainenas įsipainioja į susidūrimą su varžovu. Prieš dvi savaites Turkijoje po kontakto su suomio vairuojamu „McLaren“ bolidu trasoje apsisuko „Brawn“ lenktynininkas Rubensas Barrichello.

Komentarai (27)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
H-rs
| 06/22 17:03 Atsakyti
kaltas cia heikis..
gintas_stulgis
| 06/22 16:44 Atsakyti
Zeto >>> 1997 (jeigu neapgauna atmintis) metais per paskutines sezono lenktynes M. Šumis bandė ne visai teisėtai užkirsti J.Vilniovui. Rezultatas : Šumis sudaužė savo bolidą, o po lenktynių papildomai dar buvo ir nubaustas
DariusMinardi
| 06/22 10:19 Atsakyti
Nera ko tuzti
Gvidas_F1
| 06/22 10:10 Atsakyti
Alia kai abudu nebaigė lenktynių tai nėra ir jokių baudų, nors jei galėtu duoti Heikiui +10 vietų startui kitame GP, bet visi suprantam, kad nėra prasmės šiais metais ir taip gale velkasi :)
AF1
| 06/22 09:25 Atsakyti
Aciu wildy, jau pats norejau papostint. O tai 'specialistu' prisiveise visokiu ir pilsto is tuscio i kiaura.
wildy
| 06/22 08:24 Atsakyti
http://argent.fia.com/web/fia-public.nsf/4C1C7A762BC27980C12575B700525253/$FILE/Annexe%20L_2009_15.05.09.pdf

CHAPTER IV - CODE OF DRIVING CONDUCT ON CIRCUITS
2, c) However, manoeuvres lia*** to hinder other drivers, such as premature changes of direction, more than one change of direction...are strictly prohibited and shall be penalised.
goGOgo
| 06/22 07:58 Atsakyti
kovolainenas suklydo akivaizdziai:D metes jis ten is kaires i desine ir tagal kad tik neaplenktuD:D ir manua ta taisykle yra parasyta kaip nekuriem ce atrodo....
HAKKINENAS
| 06/21 23:21 Atsakyti
ka jus snekat, juk taas krypties keitimo rybojimas ginant pozicija yra nerasyta, ir ja yra tik kaip garbes taisykle sukure lenktnininkai, taigi ji negali buti traktuojama kaip taisykle ir pagal ja baudziama
montoya001
| 06/21 23:08 Atsakyti
Taigi ne ratu lenke :D Kovalainenas turi pilna teise ginti savo pozicija
Paulius20
| 06/21 22:29 Atsakyti
tie visi vinguriavimai yra pozicijos gynimas, jeigu i rura ivaziavo tai jau ne kovalaineno bedos. Jeigu eitu sonas i sona tarano stilium, tada taisykliu pazeidimas. Nes db starto metu gali i auksciau startuojancio bolido rura ivaziuot ir rekt nebuvo kur detis, maisesi ( pvz raikonenas galejo vietoj apvaziavimo rurit i truli) manau esme aiski
×

TOP naujienos