S. Camara tapo „McLaren“ jaunimo programos dalyviu

S. Camara tapo „McLaren“ jaunimo programos dalyviu
logo 2018 Lapkričio 06 d. 17:04, Red Bull Content Pool / Getty Images

Brazilijos pilotas Sergio Sette Camara įtrauktas į „McLaren“ jaunimo programos narius ir taps šios komandos pilotu bandytoju. Pranešime spaudai pranešama, kad lenktynininkas jau buvo kažkuria prasme susijęs su „McLaren“, kadangi šiame sezone jis yra Lando Norriso komandos partneriu „Formulėje-2“. Pats Norrisas nuo kitų metų taps pagrindiniu „McLaren“ pilotu.

Praeityje Camara priklausė „Red Bull“ jaunimo programai ir 2016 m. sezone buvo „Toro Rosso“ pilotu bandytoju ir vystymo pilotu. Tais metais Didžiosios Britanijos GP etape jis pirmą kartą atsisėdo prie šiuolaikinio F-1 bolido vairo, dalyvaudamas bandymuose su „Toro Rosso“. 2017 m. pradžioje jis buvo išbrauktas iš „Red Bull“ jaunimo programos.

Per savo karjerą „formulėse“ Camara iškovojo tik vieną pergalę – „Formulės-2“ lenktynėse 2017 metais Spa trasoje. Šiais metais jis aštuonis kartus finišavo ant podiumo ir likus vienam etapui iki sezono pabaigos, užima šeštą vietą šiame čempionate. Jo kolega Norrisas kovoja dėl vicečempiono titulo.


Komentarai (0)
×

F-1.lt pulsas