S. Domenicali: C. Leclercas gali prarasti savitvardą (3)

S. Domenicali: C. Leclercas gali prarasti savitvardą
logo 2020 Gruodžio 25 d. 10:18, Lamborghini

Nuo sausio 4 dienos Stefano Domenicali pradeda eiti „Formulės-1“ generalinio direktoriaus pareigas, keisdamas šiame poste Chase‘ą Carey. Buvusio „Ferrari“ komandos vadovo nuomone, Skuderija gali prarasti tokį talentingą lenktynininką kaip Charlesas Leclercas, jei komanda nesugebės sugrįžti į buvusį gana konkurencingą lygį.

„Jei Leclercas artimiausiu metu negaus pajėgaus automobilio, „Ferrari“ turės tuo rimtai susirÅ«pinti. Kitaip jie gali Charlesą prarasti, - interviu „Gazzetta dello Sport“ sakė S. Domenicali. – Jei „Ferrari“ naują sezoną vėl pradės su nekonkurencinga mašina, tai jie turės daug problemų. Leclercas gali prarasti savitvardą, prarasti „apsukas“ ir pan.

Jei kalbėsime apie Sebastianą Vettelį, tai aš nenustebęs, kad 2020 metai jau buvo labai sudėtingi. Suprantama, jo užnugaryje – itin sunkus sezonas. Pabandykite save pastatyti į jo vietą: esate keturiskart pasaulio čempionas ir dar iki sezono pradžios sužinote, kad komanda atsisako jÅ«sų paslaugų. Tai yra siaubinga“.

Stefano Domenicali Maranello komandai vadovavo nuo 2008 iki 2014 metų ir bÅ«tent su juo „Ferrari“ paskutinį kartą iškovojo Konstruktorių taurę. Nuo to laiko praėjo jau 12 metų, o pasibaigusį sezoną italų ekipa užbaigė tik 6-toje Konstruktorių taurės įskaitos vietoje.


Komentarai (3)
Pit Crew
IP: e6ecd8a | 12/25 13:45 Atsakyti
Mda, pagal jį, tai tikrai formulėje važiuoja Z kartą su savo "čia ir dabar". Manau palauks tiek, kiek reikės.
kart
IP: b8d9f6b | 12/25 12:04 Atsakyti
deivec
12/25 11:16

domenicalli komentuos tik apie Ferrari pilotus ?

Paklausė - atsakė.
deivec
IP: 1353dd0 | 12/25 11:16 Atsakyti
domenicalli komentuos tik apie Ferrari pilotus ?
×

TOP naujienos