S. Domenicali: lenktynių skaičius liko toks pats

S. Domenicali: lenktynių skaičius liko toks pats
logo Sausio 12 d. 20:38, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Formulė-1“ paskelbė oficialų atnaujiną šio sezono lenktynių tvarkaraštį, kai sezonas kovo 28 d. startuos Bahreine. Nuo Naujųjų metų „Formulės-1“ vykdomojo direktoriaus postą užėmęs Stefano Domenicali yra įsitikinęs, kad dėl to sezonas neturėtų nukentėti.

Stefano Domenicali: „Metų pradžia yra gana sudėtinga pandemijos prasme, bet mes džiaugiamės galėdami patvirtinti, jog atnaujintame sezono tvarkaraštyje išliko tos pats lenktynių skaičius – 23 etapai.

Globai COVID-19 pandemija dar neleido sugrįžti prie normalaus gyvenimo, bet 2020 m. mes įrodėme, kad galime saugiai rengti lenktynes, tapdami pirmuoju tarptautiniu čempionatu, kuris sugebėjo startuoti. Todėl mes jau turime patirtį ir planus artėjančiam sezonui.

Mes jau sugebėjome susitarti dėl Australijos GP perkėlimo į lapkritį ir toliau dirbame su mūsų kolegomis Kinijoje, norėdami surasti sprendimą varžyboms šioje valstybėje surengti 2021 metais, jei pandemijos situacija pasikeis.

Su džiaugsmu taip pat informuojame, kad į šių metų tvarkaraštį įtraukta Imola ir žinome, jog F-1 sirgaliai su nekantrumu laukia „Formulės-1“ sugrįžimo po žiemos pertraukos ir sezono atidarymo Bahreine. Akivaizdu, kad situacija su koronavirusu lieka nestabili, bet mes, mūsų partneriai ir etapų organizatoriai turi praėjusių metų patirtį, kuri leis adaptuotis prie konkrečių aplinkybių ir 2021 metais“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas