S. Domenicali: mums visiems reikia konkurencingos „Ferrari“ komandos (2)

S. Domenicali: mums visiems reikia konkurencingos „Ferrari“ komandos
logo Sausio 21 d. 19:51, Ferrari

Praėjusį sezoną visišką krachą išgyvenusi legendinė „Ferrari“ komanda konstruktorių įskaitoje užėmė tik šeštąją vietą ir buvo toli gražu nepanaši į ekipą, dar visai neseniai metusią rimčiausią iššūkį „Mercedes“.

Vis tik naujasis „Formulės-1“ vykdomasis direktorius Stefano Domenicali, praeityje dirbęs ir šioje Italijos komandoje, tiki, kad „Ferrari“ 2021 metais žengs žingsnį į priekį. Italas pripažino, kad tai būtų labai svarbu pačiam sportui.

„Žiūrint į praėjusį sezoną akivaizdu, kad mums visiems reikia konkurencingos „Ferrari“ komandos, kuri pasiruošusi kautis net sunkiausiomis sąlygomis. Esu tikras, kad komandos situacija pagerės, nepaisant to, kad reglamentas lieka beveik nepakitęs.

„Ferrari“ gali padirbėti ties jėgos agregatu ir taip sumažinti savo atsilikimą nuo lyderių. Tikiuosi, kad ši komanda vėl bus pajėgi kautis su lyderiais“, – bendraudamas su „Sky Sports“ kalbėjo S. Domenicali.

Naujasis „Formulės-1“ vadovas taip pat pakomentavo Lewiso Hamiltono, kuris vis dar nepratęsė sutarties su „Mercedes“, situaciją. Italas pripažino, kad brito ateitis vis dar lieka po klaustuku.

„Su Lewisu kalbėjausi šventiniu laikotarpiu. Jis ruošiasi sezonui, tačiau neatskleidė, ar pratęs sutartį su „Mercedes“. Lewisas supranta, kad turi puikų šansą palikti ryškų pėdsaką ne tik trasoje, bet ir už jos ribų.

Kaip bebūtų, Hamiltono situacija man yra labai įdomi ir tikiuosi, kad viskas bus išspręsta jau artimiausiu metu“, – pridėjo F-1 vadovas.


Komentarai (2)
antiklepsius
IP: c0c4f29 | 01/23 07:45 Atsakyti
nekalbėk už visus dėdulę
deivec
IP: 1353dd0 | 01/22 17:00 Atsakyti
na taip aisku...niekam nereikia konkurencingos Aston Martin, nereikia RBR, nereikia McLaren, nereikia tuo labiau Williams ar Renault...
GI tiek Ferrari pinigus sukishus, tiek politines itakos padarius...o rezu kaip ner taip nera....

Bravo stefa, imiesi darbo is peties....iskarto...
×

TOP naujienos