S. Johanssonas: S. Dixonas būtų tapęs F-1 čempionu

S. Johanssonas: S. Dixonas būtų tapęs F-1 čempionu
logo Birželio 28 d. 17:44, IndyCar

Buvęs F-1 pilotas Stefanas Johanssonas yra įsitikinęs, kad „IndyCar“ žvaigždė Scottas Dixonas, atsidūręs tinkamu laiku tinkamoje vietoje, praeityje būtų tapęs „Formulės-1“ čempionu.

Švedas F-1 praleido daugiau nei septynerius metus ir atstovavo tokioms komandos kaip „McLaren“ ir „Ferrari“. Pasitraukęs iš F-1 S. Johanssonas išbandė jėgas kituose čempionatuose, o vėliau ėmė rūpintis kitų sportininkų karjeromis. Vienas iš jų - daugkartinis „IndyCar“ čempionas S. Dixonas.

„Buvo svarbu tinkamu laiku atsidurti tinkamoje vietoje. Kai jis pirmą kartą tapo čempionu (2003 m.), jam buvo suteikta galimybė išbandyti „Williams“ bolidą. Bandymai praėjo puikiai“, - pasakojo S. Johanssonas.

„Jis taip pat turėjo išbandyti „Ferrari“ bolidą. Turėjome susitikimų su tuometiniu komandos vadovu Jeanu Todtu. Jie taip pat norėjo surengti bandymus. Su „Williams“ problema buvo ta, jog tuometinė techninė jų partnerė BMW nenorėjo komandoje matyti naujoko. Taip jau gavosi, jog tuomet mes sulaukėme labai gero pasiūlymo iš „Ganassi“ komandos, tad jis liko „IndyCar“ čempionate.“

S. Johanssonas apgailestauja, kad S. Dixonui taip ir nepasitaikė proga pademonstruoti savo sugebėjimų F-1 čempionate.

„Manau, kad jis būtų tapęs čempionu. „Formulėje-1“ yra labai svarbu tinkamu metu atsidurti tinkamoje vietoje. Laikas F-1 yra labai svarbus... bet jei viskas būtų susiklostę tinkamai, net neabejoju, kad jis būtų tapęs čempionu. Manau, kad jis yra vienas geriausių lenktynininkų.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos