S. Michaelas „Williams" formą vertina atsargiai (7)

S. Michaelas „Williams" formą vertina atsargiai
logo 2008 Vasario 24 d. 06:56, Malcolm Griffiths/LAT
Williams“ ekipos technikos direktorius Samas Michaelas džiaugiasi gerais naujojo bolido demonstruojamais rezultatais, bet neprognozuoja kaip jis pasirodys lenktynėse.
Kazuki Nakajima buvo greičiausias ketvirtadienį Barselonoje ir atrodo, kad „Williams“ bus vienintelė komanda galinti kelti pavojų lyderėmis laikomomis „Ferrari“ ir „McLaren“.
„Pernai bolidas buvo geresnis nei 2006 metais ir žinojome, kad šiemet turime žengti dar vieną žingsnį į priekį. Visi gerai jaučiamės, bet neatsipalaiduojame, laukiame pirmųjų lenktynių ir tikimės gerų rezultatų. Žinome, kur norime būti ir dar nepasiekėme to lygio, bet turime aiškiai nusibrėžtus tikslus ir visa komanda tai supranta“, - sakė S. Michaelas.
Sekančią savaitę Barselonoje „Williams“ žada išbandyti naująjį aerodinamikos rinkinį, kurį ekipa naudos pirmųjų sezono lenktynių Melburne metu, bet ekipos technikos direktorius nežino ar bolidas bus geresnis nei iki šiol.
„Manau, kad neprisivysime varžovų. Visi pasiruoš naują aerodinamiką ir visi po truputį pagreitėsime. Viskas priklausys nuo to, kaip greitai tobulinsime bolidą sezono metu. Po „Ferrari“ ir „McLaren“ gana sunku pasakyti, kuri ekipa greičiausia. Tikrai negaliu pasakyti kurioje vietoje esame šiuo metu. „Formulėje-1“ neaišku koks yra tikrasis ekipų pajėgumas, kol neįvyko trys ar keturi etapai“, - sakė jis.
„Ankstesniais metais pirmosios lenktynės galėdavo gerai nusisekti, bet paskui būdavo keletas prastų. Kitais kartais Australijoje atrodė, kad mūsų bolidas katastrofiškas, bet Malaizijoje jis tiesiog skriste skrido. Sunku dabar prognozuoti“, - atsargiai kalbėjo S. Michaelas.
Jam pritarė ir ekipos pilotas K. Nakajima.
„Stebėjau kitas komandas ir didžiausią įspūdį man padarė Fernando Alosno. Jis buvo labai greitas. „Red Bull“ taip pat kartais būna labai greiti. Negaliu būti labai optimistiškai nusiteikęs, nes trasoje reiks kautis dėl kiekvienos pozicijos“, - teigė japonas.

Komentarai (7)
darune
| 02/24 07:15 Atsakyti
na as noreciau kad visos komandos ta pasiputeli aplenktu ir i vieta pastatytu - Sekmes :)
Windows
| 02/24 10:01 Atsakyti
JO, ta negra pades ir villiams i vieta!
slatkus
| 02/24 12:42 Atsakyti
Butu smagu pamatyti nauja komanda kovajancia del podiumo. Linkiu jiems sekmes.
Ford
| 02/24 15:22 Atsakyti
"neaišku koks yra tikrasis ekipų pajėgumas, kol neįvyko trys ar keturi etapai" - pritariu jam visom keturiom.
aloso13
| 02/24 16:14 Atsakyti
windausai>tas negras parode ta ko buvai dar nemates f1 ane?ir tik nereik sakyt kad nea ,nes tada meluotum
McForce
| 02/24 19:24 Atsakyti
na, apie "negra" (juodaodi, reiktu sakyt) sitam straipsny nerase. o as asmeniskai dziaugiuos Williams pazanga.
andrius!?!?
| 03/01 01:39 Atsakyti
Luisas tikrai talentu nenusileidzia net sumiui jei lyginant karjeros pradzias
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas