S. Perezas apie kovą su M. Verstappenu: turiu tiesiog koncentruotis į save (2)

S. Perezas apie kovą su M. Verstappenu: turiu tiesiog koncentruotis į save
logo Balandžio 02 d. 14:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

2021 metais prie „Red Bull“ komandos prisijungęs Sergio Perezas kol kas nesugeba rimčiau pasipriešinti savo komandos draugui Maxui Verstappenui.

Tiesa, po to, kai olandas nebaigė šio sezono lenktynių Australijoje, S. Perezas nuo savo komandos draugo po trijų etapų atsilieka vos penkiais taškais ir bent kol kas gali bandyti kabintis į kovą su triskart pasaulio čempionu.

Vis tik pats S. Perezas kol kas nesižvalgo į varžovus ir koncentruojasi į savo pasirodymus.

„Turiu tiesiog nuolat tobulėti visose srityse. Maxas yra nuostabus lenktynininkas, kuris stiprus tiek kvalifikacijose, tiek lenktynėse. Jis beveik niekada nedaro klaidų.

Ir šio sezono pradžia parodė, kad ypač kvalifikacijose, būtent Maxas yra vienintelis pilotas, kuris iš savo bolido išspaudžia maksimumą.

Manau, kad turiu tiesiog koncentruotis į save ir stengtis išspausti maksimumą. Žinoma, privalau viena akimi stebėti ir Maxą, kadangi jis iš bolido sugeba išspausti maksimumą“, – kalbėjo S. Perezas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
RBR
IP: 4a3a9d2 | 04/02 14:15 Atsakyti
Zmogus protingiau pradejo kalbeti. Gal ir rezultatai pageres. Butu gerokai idomiau, jei sugebetu panasiame lygmenyje kaip Maxas vaziuoti.
JOX
IP: 0067796 | 04/02 16:45 Atsakyti
Gaila kad nėra tokios artimos kovos kaip buvo tarp rosbergo ir hamiltono:(
Ot būtų vaizdų:)))
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983