S. Perezas: aš džiaugiuosi dėl mano kolegų

S. Perezas: aš džiaugiuosi dėl mano kolegų
logo 2018 Rugpjūčio 08 d. 15:09, Pirelli / LAT Images

Naujausios žinios apie tai, kad investuotojų konsorciumas, vadovaujamas kanadiečių milijardieriaus Laurence Strollo, iš esmės išgelbėjo „Force India“ komandą nuo finansinio kracho, kelia visą eilę akivaizdžių klausimų.

Iš dalies jie susiję su galimu komandos sudėties pasikeitimu jau 2019 metais: logiška spėti, kad dėl investicijų, kurias pritraukė Strollas vyresnysis, jo sūnui Lance yra garantuota vieta „Force India“ komandoje. Bet ką jis pakeis iš dabartinių komandos pilotų – Sergio Perezą ar Estebaną Oconą?

Galima priminti kad formaliai išorinis valdymas komandoje buvo įvestas po to, kai meksikiečių pilotas ir jo vadybininkas J.  Jakobi kreipėsi į teismą, po ko istorija užsibaigė įvestu išoriniu valdymu.

„Aš džiaugiuosi dėl visų mano kolegų,  dirbančių ekipos bazėje Silverstoune, dabar šios neįtikėtinos komandos laukia šviesi ateitis, - šiandien parašė S. Perezas savo puslapyje Twitter. Ir mes neturime pamiršti, į kokį aukštą lygį „Force India“ išvedė Vijayus Mallya“.

Oconas niekaip nekomentavo naujausių žinių, tačiau jau išsakomi spėjimai, kad būtent jis pasiliks „Force India“ komandoje, tuo tarpu Perezas pereis į „Williams“ – meksikietis turi solidų rėmėjų biudžetą, o „Williams“ komandai su dabartine jos padėtimi visai ne pro šalį. Šios versijos naudai kalba ir tas faktas, Kad Estabanas ir Lance Strollas yra geri bičiuliai dar nuo „Formulės-3“ laikų, be to, prancūzų pilotas yra palaikomas „Mercedes“, kadangi galima laukti, kad ryšiai tarp „Force India“ ir Štutgarto koncerno tik stiprės.

Beje, scenarijus gali būti ir kitoks, o dabar belieka laukti, kaip toliau vystysis įvykiai.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas