S. Perezas: bolidas nebuvo idealus (1)

S. Perezas: bolidas nebuvo idealus
logo Kovo 02 d. 20:01, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Bahreine „Red Bull“ komanda laimėjo pergalingą dublį ir antru finišavęs Sergio Perezas kalbėjo, kad jam rÅ«pestį sukėlė ne visai idealus RB20 bolido elgesys.

Sergio Perezas: „Manau, kad tai buvo maksimumas, ko mes Sakhire galėjome pasiekti. Šiaip bolidas paliko labai gerą įspÅ«dį, nors lenktynės nebuvo lengvos, kontroliuoti padangų dėvėjimąsi buvo gana sudėtinga. Mums dar teks išanalizuoti didelį kiekį informacijos, surinktos šiandien – tai labai svarbu, nes ji galės bÅ«ti naudinga viso šių metų čempionato metu. Bet apskritai, sezono pradžia mums puikiai pasisekė.

Sudėtinga buvo tai, kad bolidas su bet kokiomis padangomis smarkai slidinėjo. Aš turėjau bėdų ir su stabdymu varikliu ir mašinos valdomumu, tai apsunkino situaciją tokioje trasoje kaip ši. Bet neabejoju, kad mes išanalizuosime viską, kas šiandien įvyko ir pasistengsime kuo geriau pasiruošti etapui Džedoje.

Komanda didina apsukas, mes turime važiuoti pačiu aukšÄiausiu lygiu visuose bÅ«simuose pasaulio čempionato etapuose“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Alio
IP: a3a6083 | 03/03 00:25 Atsakyti
Jeigu nuo komandos draugo gauni 20s tai gal pasiimk paspirtuka ir lėk toliau 🤣
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983