S. Perezas: dar vienas ratas ir padangos būtų sprogusios (1)

S. Perezas: dar vienas ratas ir padangos būtų sprogusios
logo 2020 Lapkričio 15 d. 15:31, Racing Point

Sergio Perezas mano, kad jei lenktynės būtų trukusios vienu ratu ilgiau, jo naudotos padangos tikrai nebūtų atlaikiusios ir sprogusios.

Meksikietis pirmoje varžybų pusė atsilikinėjo nuo komandos draugo Lance‘o Strollo, o antroje varžybų pusėje nuo Lewiso Hamiltono. S. Perezas taip ir finišavo antras. Sportininkas su tarpinėmis padangomis įveikė 48 ratus.

„Sakiau komandai per radiją, kad dar vienas ratas ir tos padangos sprogs. Lenktynėms artėjant prie pabaigos, vibracija buvo labai didelė. Bet mums pavyko su tomis padangomis įveikti likusią distanciją. Komanda puikiai padirbėjo parinkdama taktiką lenktynėms. Lewisas buvo labai stiprus. Mūsų padangos varžybų pradžioje visiškai nusidėvėjo, bet mums pavyko iškovoti puikų rezultatą“, - kalbėjo S. Perezas.

Paskutinį kartą S. Perezas su „Racing Point“, praeityje žinoma „Force India“ vardu, antroje vietoje buvo finišavęs 2012 m. Italijos GP lenktynėse. Meksikietis džiaugiasi, jog jam vėl pavyko užlipti ant apdovanojimų pakylos.

„Visi žinome, kad kiekvieną savaitgalį turime pasirodyti kuo geriau. Esi toks geras, koks buvai paskutinėse lenktynėse. Tad svarbu finišuoti kuo aukštesnėje pozicijoje. Visa kita -  ne mano rankose.“


Komentarai (1)
Iggy3
IP: 1cac044 | 11/15 17:48 Atsakyti
2012-ais Italijoje antrą vietą paėmė su Sauber, o ne Force India
×

TOP naujienos