S. Perezas dėl koronaviruso praleis Didžiosios Britanijos GP (47)

S. Perezas dėl koronaviruso praleis Didžiosios Britanijos GP
logo Liepos 30 d. 22:23, Racing Point

Ketvirtadienį Sergio Perezas dėl neaiškių koronaviruso testo rezultatų buvo priverstas praleisti spaudos konferenciją. „Racing Point“ pilotui buvo atliktas pakartotinis testas, kuris, deja, buvo teigiamas.

Tai reiškia, kad meksikietis bus priverstas praleisti artėjančio savaitgalio etapą Silverstoune. Sportininkas taip pat privalės laikytis nustatyto „Formulės-1“ reglamento ir kurį laiką praleis saviizoliacijoje.

Tai yra pirmasis F-1 pilotas, kuriam diagnozuotas COVID-19. Nepaisant to, Didžiosios Britanijos GP vyks taip, kaip ir buvo numatyta. „Racing Point“ artimiausiu metu turėtų pranešti, kas prie antrojo bolido vairo pakeis S. Perezą.

Komanda taip pat patvirtino, kad keli darbuotojai, turėję kontaktą su meksikiečiu, taip pat laikosi saviizoliacijos ir laukia pakartotinių testų.


Komentarai (47)
RBR
IP: dfc28be | 07/31 08:59 Atsakyti
Pagal siokias tokias covid tendencijas, labiausiai neatsparus lotyna ir afro zmones, dar pietieciai kazkiek. Tai sekantis turetu buti hamis, po to giovinazzi, ricciardo ir t.t. todel pagal viska titulas svieciasi bottui:) jai tas susirgs, tada raikis:D
Jey
IP: 4302b6a | 07/31 08:58 Atsakyti
Hulkas, ir tik pyst ir podiumas, tai bent butu istorija...
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 07/31 09:12 Atsakyti
https://old.reddit.com/r/formula1/comments/i0x1da/complete_speculation_but_a_private_aircraft_was/ – kažkoks privatus lėktyvas iš UK nuskrido iki Monaco ir atgal.
[Luis Manuel López ] Information from Silverstone. Racing Point is preparing Nico Hülkenberg's seat to test RP 20 tomorrow. Esteban Gutierrez reported with Mercedes but the lack of recent activity requires a 300 km test to reactivate his super license.

Panašu, kad viskas dėliojasi į NH sugrįžimą, kad ir porai lenktynių.
bmw v8
IP: 59a066c | 07/30 23:13 Atsakyti
FIZ
07/30 23:02

O jei po dar 2 etapų jau bus nustatyta 4 lenktynininkams? Į trasą eis F2 ir eF vairuotojai? Būtų įdomu!

Tada reikėtų užsikrėsti visiems likusiems, kad maždaug vienu metu pasveikti galėtų 😂
Nico
IP: c7781ec | 07/31 09:58 Atsakyti
Nico Hulkenbergas patvirtino RTL kad jis pakviestas vaziuoti vietoj Perezo. Dabar pasidare Covid testa, jeigu neigiamas tai jis vaziuos sitas 2 lenktynes.
monte
IP: 72fd4ce | 07/31 10:51 Atsakyti
Ot būtų nice, jei Hulkas grįžtų ir su pink mercedes podiumą sau pagaliau pasiimtų :D
Hulk podium ?
IP: 955b58a | 07/31 14:49 Atsakyti
A85 logo rėmėjas
07/31 14:40

Nebus jam to podiumo. Įšokus į visiškai naują bolidą po keliasdešimt minučių darbo simuliatoriuj, kur jau jis ką parodys. Jei suvažiuos su Stroll pirmose lenktynėse lygiai jau bus stebuklas. Antrose lenktynėse, intensyviai pasitreniravęs, tada taip, šansai kiek didesni būtų. Bet ir vėl, ar tikrai norės Daddy Stroll, kad kažkoks pakaitinis vokietis vietoj sūnaus podiumą pasiimtų.
Nico tikrai nusipelnęs podiumo, bet kažin ar jam paeis ir šį kartą.

Ir SV į AMR būtų imamas ne tiek dėl greičio, kiek dėl marketingo.

Aš tai 100% pritariu, tiesiog ant prikolo parašiau, kad jeigu imtų podiumą tai būtų žiauriai smagu. Tik tai esmė, kad realybė yra kitokia. Pagal esamą situaciją ir bolido pajėgumus, nes gi nu ne grybas tas Hulkas, manau per treniruotes kažkiek pagaus bolido esmę, dėl kvalos tai tikiuos bent Q2. Šiaip tai manau kad Skuderiją turėtų aplenkt ir paimt komandai bent keletą taškų.
Rokas1 logo rėmėjas
IP: ee040a3 | 07/30 22:38 Atsakyti
Tai pagal reikalavimus turbūt daugiau nei 1 gp gaus praleist. Gaila, puikūs šansai buvo ant podiumo lipt. Reikia tikėtis, kad bus pirmas ir paskutinis atvejis
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 07/30 23:48 Atsakyti
Įdomus būdas pasodinti SV už RP vairo.

Aš nuoširdžiai netikėjau, kad F1 pilotai sugebės šitą virusą pasigauti. Visgi, žino, kas ant kortos pastatyta. Na, bet, hey, toks gyvenimas. Tai, kad gerai jautėsi iki testo, galbūt reiškia, kad sirgs tik lengva forma ir viskas bus OK. Tai sveikatos ir sėkmės.

Kas dėl galimų pakaitalų, birželį rašyta buvo:

As reported earlier, Mercedes’ future engine customer McLaren will be able to call on Stoffel Vandoorne or Esteban Gutierrez if a substitute is needed for Carlos Sainz Jnr or Lando Norris this year.
RaceFans understands Racing Point, a long-term Mercedes engine customer, also has the same arrangement in place.
FIZ
IP: 8ee55f7 | 07/30 23:02 Atsakyti
O jei po dar 2 etapų jau bus nustatyta 4 lenktynininkams? Į trasą eis F2 ir eF vairuotojai? Būtų įdomu!
×

TOP naujienos