S. Perezas: „Ferrari“ šiuo metu yra tiesiog nepasiekiama (1)

S. Perezas: „Ferrari“ šiuo metu yra tiesiog nepasiekiama
logo Gegužės 25 d. 08:54, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Antrojoje laisvojoje treniruotėje prieš Monako GP greičiausias buvo „Ferrari“ sportininkas Charlesas Leclercas. „Ferrari“ pasirodymas pirmąją dieną susilaukė daugybės gerų žodžių, o komplimentų varžovams šįkart nepagailėjo ir „Red Bull“ vairuotojas Sergio Perezas, kuris Italijos ekipą šioje trasoje pavadino tiesiog „nepasiekiama“.

„Ferrari“ šiuo metu yra tiesiog nepasiekiama. Manau, kad jie tikrai stiprūs ir kai jiems reikia įveikti greitą ratą, jiems viskas gaunasi labai lengvai. Šioje vietoje tai yra didelis privalumas. Jie gali greitą ratą įveikti kada tik nori ir turi kur kas mažiau vargo su padangomis ir kitais dalykais. Šiuo metu jie atrodo labai stiprūs“, - varžovams gražių žodžių negailėjo meksikietis.

Primename, jog pats S. Perezas pirmojoje treniruotėje parodė dvyliktą, o antrojoje – aštuntą rezultatą. Tuo tarpu jo komandos draugas Maxas Verstappenas užėmė atitinkamai vienuoliktą ir ketvirtą vietas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Kazkada
IP: ff96e8f | 05/25 10:29 Atsakyti
Kazkada visi pyko ant mersų kai pasakodavo, kad nieko nesitiki savaitgalį ir staiga kvaloje ir lenktynėse "netikėtai", dabar RB panašiai pradėjo :)))
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621