S. Perezas įvardijo kodėl negalėjo pakovoti dėl antros vietos

S. Perezas įvardijo kodėl negalėjo pakovoti dėl antros vietos
logo Balandžio 23 d. 08:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„Red Bull“ sportininkas Sergio Perezas Kinijos GP iškovojo trečią vietą. Meksikietis vylėsi pakovoti dėl antrosios pozicijos, tačiau, kaip sako jis pats, kova dėl šio pozicijos buvo baigta, kadangi kovodamas su Charlesu Leclercu turėjo „paaukoti“ savo padangas.

S. Perezui koją pakišo saugos automobilis. Jis ir komandos draugas Maxas Verstappenas jau anksčiau buvo sustoję boksuose ir buvo priversti sustoti antrą kartą, kad iki lenktynių pabaigos galėtų naudoti kietąsias padangas.

„Pabaigoje tarp manęs ir Norriso buvo pakankamai didelis atotrūkis. Jis turėjo labai neblogą tempą. Iš esmės mūsų tempas buvo vienodas. Aš turėjau rimtą iššūkį norėdamas įveikti Charlesą. Siekdamas jį aplenkti agresyviai naudojau padangas, todėl kova dėl antrosios vietos buvo baigta.

Kartais padangas tenka naudoti tikrai labai smarkiai. Tam tikram veiksmui skiriama labai daug energijos, o padangų būklė nebesugrįžta. Tai buvo vieta su dideliu degradacijos laipsniu ir aš turėjau už tai sumokėti. Tačiau tai buvo vienintelis būdas aplenkti Charlesą. Akivaizdu, jog mūsų padangų nusidėvėjimas tuo metu buvo vienodas ir aplenkti buvo tikrai sunku“, - kalbėjo ketvirtą podiumą šiame sezone iškovojęs S. Perezas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472