S. Perezas: kitais metais kovosime dėl podiumų (6)

S. Perezas: kitais metais kovosime dėl podiumų
logo 2019 Lapkričio 28 d. 17:25, Pirelli

Po vasaros pertraukos Sergio Perezas užtikrintai rinko taškus pasaulio čempionate – nuo Belgijos GP etapo iki lenktynių namų trasoje Meksikoje „Racing Point“ pilotas finišuodavo 4-6 vietose ir tik vieną kartą pasiraukė dėl technikos gedimo. Bet JAV ir Brazilijoje jo rezultatai buvo kur kas prasteni ir Abu Dabyje Sergio paaiškino šio nestabilumo priežastis.

„Manau, kad antrąją sezono dalį mes praleidome gana stipriai, mums pavyko pasitempti, - pasakojo meksikietis. – Kai dėl dviejų paskutinių lenktynių, tai su Ostinu viskas aišku, nes ten man teko startuoti iš serviso zonos, tačiau lenktynių eigoje aš rodžiau neblogą tempą. San Paule mums buvo sudėtinga dėl to, kad variklio galia smarkiai nukrito dėl to, kad trasa yra dideliame aukštyje virš jūros lygio. Mums paprasčiausiai trūko tempo.

Nežiūrint į tai, kad lenktynių eigoje buvo nemažai galimybių parodyti gerą rezultatą, nes iš distancijos pasitraukė keletas „top“ komandų bolidų. Gaila, bet dėl greičio deficito mes negalėjome normaliai atakuoti ir varžovai labai lengvai mane lenkė. Be to, lenktynių eigoje turėjau problemų pasirinkdamas variklio darbo režimą, todėl Brazilijos GP buvo gana nesėkmingas.

Vienareikšmiška, kad Abu Dabyje aš žadu pasirodyti kur kas geriau, mums svarbu gerai užbaigti sezoną, juk metai buvo pakankamai sudėtingi. Ir nors aš turiu šansą sezoną užbaigti pirmame asmeninės įskaitos dešimtuke, aš su nekantrumu jau laukiu kitų metų. Manau, kad 2020-tieji bus mums sėkmingi ir mes labai rimtai jiems ruošiamės.

Mums bus sudėtinga rungtyniauti su „top“ komandomis, kurias dar reikia pavyti, juolab, kad kitais metais mes nusitaikėme į 4 vietą Konstruktorių įskaitoje ir žadame pakovoti dėl vietų ant podiumo. Bet iš pradžių reikia kuo geriau užbaigti šį sezoną“.

 


Komentarai (6)
PSI_
| 11/29 10:23 Atsakyti
DominykasLT
11/28 23:11

Seniai taip nesijuokiau tik is straipsnio pavadinimo. Perez'ui stand-up reiktu daryt, nes tas prikolas su juros lygiu tai irgi buvo idomus

Geras
DominykasLT
| 11/28 23:11 Atsakyti
Seniai taip nesijuokiau tik is straipsnio pavadinimo. Perez'ui stand-up reiktu daryt, nes tas prikolas su juros lygiu tai irgi buvo idomus
marysius
| 11/28 22:00 Atsakyti
straipsnis turetu vadintis : kitais metais kovosime dėl podiumo. :)
tribeca
| 11/28 18:35 Atsakyti
Svieciasi dar viena "geriausia rikiuoteje vaziuokle".
Vamzdiec
| 11/28 17:43 Atsakyti
San Paule mums buvo sudėtinga dėl to, kad variklio galia smarkiai nukrito dėl to, kad trasa yra dideliame aukštyje virš jūros lygio. Mums paprasčiausiai trūko tempo.////
Keista,kad Mechike,kuris yra zymiai auksciau uz San Paula ,jam variklio galios uzimti 7 vieta netruko - o San Paule - truko ?
deivec
| 11/28 17:32 Atsakyti
nu va Hulkui reikejo eiti stumti pereza is komandos. butu podiumas garantuotas :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas