S. Perezas: kol kas naujo kontrakto nėra (2)

S. Perezas: kol kas naujo kontrakto nėra
logo Gegužės 24 d. 13:12, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Jau rašÄ—me apie tai, jog Sergio Perezas ir „Red Bull“ šiuo metu aktyviai derasi dėl naujo kontrakto. Pusės yra suinteresuotos tęsti bendradarbiavimą, tačiau nesutaria dėl sutarties trukmės.

Kalbama, jog „Red Bull“ patarėjas Helmutas Marko, kuris yra atsakingas už vairuotojų sudėtį „Red Bull“ ir „Visa Cash App RB“ ekipose, nori meksikiečiui įteikti tik 12 mėnesių kontraktą, kai pats sportininkas norėtų įsipareigoti ilgesniam laikui.

Dabar savo kontrakto situaciją dar kartą pakomentavo pats S. Perezas. Jis patikino, kad šiuo metu jokio susitarimo dar tikrai nėra, o jis pats nori koncentruotis į artimiausias lenktynes.

„Šiuo metu vyksta derybos ir kažkada paaiškės jų rezultatas. JÅ«s, žurnalistai, bÅ«site pirmieji, kurie apie tai sužinos. Tačiau dabar svarbiausia yra negalvoti porą metų į priekį, o mąstyti apie laukiantį lenktynių savaitgalį.

Nenoriu sakyti kiek procentų yra, jog liksiu komandoje. Kol sutartis nėra pasirašyta, tol garantijų nėra, nesvarbu kaip arti pasirašymo esi. Šiuo metu naujo kontrakto dar nėra, o mÅ«sų dėmesys nukreiptas tik į lenktynių savaitgalį“, - kalbėjo S. Perezas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: f493dd1 | 05/24 16:08 Atsakyti
kuo greiciau susideres, tuo greiciau Sainzas pasirasys su Audi. svarbiausia, kad Toto palauktu kazkokio rudens
Aivaras1
IP: 496bd64 | 05/24 17:18 Atsakyti
Klepsidra
05/24 16:08

kuo greiciau susideres, tuo greiciau Sainzas pasirasys su Audi. svarbi... skaityti daugiau

toto laukia ne rudens, o verstapeno. gal jam viltis mirsta paskutine, o gal ka nors zino, kad bruzda
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621