S. Perezas: man prireiks penkių etapų, kad priprasčiau (1)

S. Perezas: man prireiks penkių etapų, kad priprasčiau
logo Vasario 26 d. 13:19, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ komandos naujokas Sergio Perezas dvi dienas dirbo su komandos bolidais Silverstoune – iš pradžių meksikietis susipažino su 2019 m. automobiliu RB15, o vėliau važiavo su naujuoju RB16B. Komentuodamas šiuos važiavimus, S. Perezas spėjo, kad jam prireiks maždaug penkių lenktynių, kad galutinai priprastų prie „Red Bull“ bolido.

Sergio Perezas: „Esu labai patenkintas, kad iki susipažinimo su RB16B gavau progą išbandyti ir RB15 mašiną. Dėl to aš jau turėjau atskaitos taškus ir galėjau sulyginti šiuos du mūsų komandos automobilius. Sąlygos trasoje buvo toli nuo idealių, bet aš galėjau susidaryti pirmą įspūdį apie naująjį RB16B. Važiuoti buvo gana įdomu. Prie naujojo bolido vairo jau teko pajausti, kiek pagerėjo sukibimas su danga ir maksimalus greitis.

Užduotis buvo ta, kad adaptuočiausi mašinoje, bet pagrindinis darbas bus per bandymus Bahreine. Man reikės dar daug laiko, kad priprasčiau 100 proc. Spėju, kad per pirmus penkis etapus man teks kažką vis koreguoti, kol galutinai taps komfortiška naujoje mašinoje.

Turiu pasakyti, kad šiuo klausimu mes jau pasiekėme didelio progreso. Komanda pakeitė man sėdynę, kitaip sureguliavo saugos diržus. Kiekvieną kartą, kai mes imamės daryti ką nors naujo, pirmaeilis uždavinys būna, kad man būtų patogu „Red Bull“ bolide. Kai mes atvažiuosime į Bahreiną, tai būsime pilnai pasiruošę apsunkinti varžovams gyvenimą“.

Kalbėdamas apie darbą su ekipos partneriu Maxu Verstappenu, Sergio pažymėjo: „Jis yra labai talentingas lenktynininkas ir trokštu sulaukti bendro darbo. Maxas ne tik turi gamtos duotą talentą, bet ir yra puikiai techniškai pasiruošęs. Dabar tiesiog laukiu čempionato starto ir noriu uždirbti komandai kuo daugiau taškų.

Mūsų tikslas yra noras nugalėti, tam reikės daug ką padaryti, bes aš manau, kad mašina yra pajėgi pergalėms. Pastaruosius kelis metus „Mercedes“ turėjo solidų pranašumą, bet aš tikiuosi, kad šiame sezone mes dar labiau sumažinsime atsilikimą ir apsunkinsime jiems gyvenimą“.

 


Komentarai (1)
×

TOP naujienos