S. Perezas: Maxas – geriausias šio sezono lenktynininkas

S. Perezas: Maxas – geriausias šio sezono lenktynininkas
logo 2021 Spalio 15 d. 16:12, Red Bull Content Pool

Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas šiais metais laimėjo 7 lenktynes ir dabar pirmauja asmeninėje įskaitoje, Lewisą Hamiltoną lenkdamas 6 taškais. Nepriklausomai nuo šio sezono rezultatų, Maxo partneris Sergio Perezas mano, kad Verstappenas yra pats geriausias šio sezono lenktynininkas.

Sergio Perezas: „Aš laikau Maxą pačiu geriausiu šio sezono lenktynininku. Jis viską daro idealiai ir klysta kur kas mažiau nei visi kiti. Iki sezono pabaigos dar toli, todėl pažiūrėsime, kaip klostysis įvykiai, bet asmeniškai aš buvau maloniai sužavėtas jo pasirodymais. Ar jis turi silpnų pusių? Reikia pagalvoti, bet man atrodo, kad neturi. Bent jau jis neturi tokių minusų, kurie iš karto ateitų į galvą.

Akivaizdu, kad būti Verstappeno partneriu yra labai sunku, nes jis yra vientisa visuma su bolidu ir pasiekia labai aukštų rezultatų. Kažkuria prasme mūsų „Red Bull“ bolidas yra unikalus ir priprasti prie jo būna gana sudėtinga. Ši mašina gerokai skiriasi nuo to, prie ko aš buvau pripratęs.

Prie kai kurių bolidų būna paprasčiau adaptuotis, prie kitų – sunkiau. Vieni sportininkai turi mažiau problemų su adaptacija, kiti – daugiau. Čia nėra jokių paslapčių, bet reikia būti gana stipriam psichologiškai. Man atrodo, kad viena iš mano stipriųjų pusių – sugebėjimas išspausti iš mašinos maksimumą ir kiekvienose lenktynėse siekti maksimalaus rezultato.

Man buvo gana sunku priprasti prie „Red Bull“ bolido, bet labai rimtų problemų nebuvo. Mes turime labai gerą ir greitą mašiną. Maxas nuolatos rodo, kad ji yra viena iš pačių geriausių peletone, jei ne pati geriausia“.

Sergio Perezas
Pilotas: Sergio Perezas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 34 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0