S. Perezas nesvarstė galimybės grįžti į „McLaren“

S. Perezas nesvarstė galimybės grįžti į „McLaren“
logo 2018 Rugsėjo 24 d. 23:59, Force India

Force India“ pilotas Sergio Perezas neslepia, jog kalbėjosi su „McLaren“ atstovais, bet rimtai nesvarstė galimybės grįžti į britų ekipą, kuriai atstovavo praeityje.

Minėtosios komandos atstovai kreipėsi į meksikietį dar prieš pasirašant sutartį su Lando Norrisu. Anot S. Perezo, tuo metu jis jau buvo apsisprendęs, kuriai ekipai jis nori atstovauti 2019 m.

„Taip, mes kalbėjomės. Tuo metu aš jau žinojau, kuriai komandai noriu atstovauti. Jie buvo susidomėję mano kandidatūra ir planais. Bet nebuvo prasmės toliau apie tai kalbėtis, nes aš žinojau kokie yra mano tolimesni planai“, - kalbėjo S. Perezas.

„Esu patenkintas tuo, ką turiu dabar. Manau, kad man tai yra geriausias pasirinkimas ateičiai. Jei neatstovauji „Mercedes“ ar „Ferrari“ komandai, „Force India“ tampa labai patrauklia ekipa. Per pastaruosius du metus mes sugebėjome įveikti visus. Sugebėjome pademonstruoti greitį. Tai tikrai nėra prasta vieta. Esu patenkintas. Aš daug ko išmokau atstovaudamas šiai ekipai, tad esu patenkintas savo ateities planais.“


Komentarai (0)
×

F-1.lt pulsas