S. Perezas nubaustas, bet išsaugojo 8 vietą

S. Perezas nubaustas, bet išsaugojo 8 vietą
logo 2023 Rugsėjo 17 d. 20:07, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Singapūro GP etapo teisėjai nubaudė „Red Bull“ sportininką Sergio Perezą už susidūrimą su „Williams“ pilotu Alexu Albonu 13-tame posūkyje.

„Red Bull“ pilotas bandė atlikti lenkimą posūkyje, būdamas vidinėje dalyje, bet suklydo stabdymo zonoje ir atsitrenkė į „Williams“ lenktynininką. Teisėjai tokį meksikiečio manevrą pavadino „perdėm optimistišku“ ir nubaudė Perezą 5 sek. bauda prie galutinio rezultato ir vienu baudos balu – tai trečiasis jo baudos taškas per 12 mėnesių periodą.

Pridėjus prie Sergio rezultato baudą, jo pozicija finišo protokole nepasikeitė - „Red Bull“ sportininkas liko aštuntoje vietoje.

Kai dėl kito incidento, kuriame irgi dalyvavo Perezas ir Albonas, t. y. dėl galimo lenkimo virtualaus saugos automobilio fazėje, tai teisėjai nesiėmė jokių sankcijų.

VSC režimas buvo įjungtas tuo momentu, kai A. Albonas išvažinėjo iš boksų ir susilygino su Perezu, kuris tuo metu važiavo trasa ir laiko sinchronizavimo sistema negalėjo nustatyti, kuris iš jų anksčiau atsidūrė antroje saugos automobilio linijoje.

Tyrimo metu abiejų komandų atstovai laikėsi pozicijos, kad tuo momentu nebuvo tikslios informacijos, kas ką turi praleisti ir teisėjai sutiko su tokia nuomone.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0