S. Perezas tikisi permainų „Formulėje-1“ (2)

S. Perezas tikisi permainų „Formulėje-1“
logo 2019 Liepos 17 d. 13:32, Racing Point

„Racing Point“ pilotas Sergio Perezas gailisi, kad vidurinės grupės komandų pilotai beveik neturi šansų lenktynėse pakovoti dėl vietų ant podiumo...

Sergio Perezas: „Pasirodydamas už peletono vidurio komandą, tu supranti, kad geriausiu atveju tu gali kovoti tik dėl taškų. Tie, kas neįsivaizduoja, kaip viskas surėdyta „Formulėje-1“, laiko save nevykėliais.

Aš turiu labai stiprius varžovus kovodamas dėl pozicijų peletono viduryje. Jei po lenktynių aš jaučiu, kad padariau viską, kas nuo manęs priklausė, pozicija finiše beveik neturi reikšmės – tuomet galima atsipalaiduoti. Aš galiu parodyti, ką sugebu, pasiekti maksimaliai įmanomo rezultato komandai – tai šauniai motyvuoja.

Dabartinė „Formulės-1“ struktūra netinka nei lenktynininkams, nei sportui. Čia lenktyniauja neįtikėtini pilotai, bet daugelis iš jų nė karto nebuvo užlipę ant podiumo. Tikiuosi, kad „Formulės-1“ savininkai pagalvos apie tai ir panorės lenktynes padaryti įdomesnėmis“.


Komentarai (2)
lukasab
| 07/17 14:55 Atsakyti
Nuo senų laiko taip buvo, jeigu esi vidutinis pilotas ir važiuoji tokioje komandoje
Klepsidra
| 07/18 08:51 Atsakyti
lukasab
07/17 14:55

Nuo senų laiko taip buvo, jeigu esi vidutinis pilotas ir važiuoji tokioje komandoje

nevisai taip. buvo daugiau atsitiktinumu, nulemtu oro, gedimu, avariju ir pan, buvo atveju kai vidutinis pilotas su vidutines komandos kiek geresniu nei vidutiniu bolidu ir del titulo kazkiek kovojo (Frentzenas su Jordan pvz). Dabar skirtumai tarp top ir vidurio tokie, kad visus 6 top paleidus is galo ir dar pirmam rate sparnus nulauzus, kad stotu iskart, vistiek pirmi penkti finisuos (isskyrus Gasly)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas