S. Perezas: vienu momentu atrodė, kad viskas prarasta (3)

S. Perezas: vienu momentu atrodė, kad viskas prarasta
logo 2020 Gruodžio 30 d. 15:07, Racing Point

Pasibaigęs sezonas buvo labai sudėtingas Sergio Perezui – meksikietis neteko kontrakto su „Racing Point“ ir iškovojo savo pirmąją pergalę karjeroje „Formulėje-1“. kol pagaliau perėjo į „Red Bull“. S. Perezas taip įvertino permainas besibaigiančiais metais.

Sergio Perezas: „Pasibaigusį sezoną pradėjau su pačiu geriausiu automobiliu per pastaruosius metus, tačiau rezultatų kurį laiką nebuvo. Pačiu svarbiausiu momentu susirgau koronavirusu, žmona ir vaikai taip pat buvo infekuoti. Galiausiai teko praleisti du etapus ir taip trumpo sezono – atrodė, jog viskas prarasta. Teko labai pasistengti, norint atstatyti jėgas po ligos. Šis virusas gana smarkiai mane sukrėtė.

Po to likau be darbo kitam sezonui. Man reikėjo siekti pačių aukšÄiausių rezultatų trasoje, nors mano bolidas visai nebuvo modernizuojamas. Aš beveik buvau pasiekęs podiumo vietą, bet suklydau su strategija ir apdovanojimų pakylą paradau. Po to buvo dar vienas šansas esminiu mano karjeros momentu, bet likus keliems ratams iki finišo užsidegė mašinos variklis. Komanda, norėdama išvengti baudos, mano bolide sumontavo kur kas mažiau patikimą jėgainę, kuri jau buvo nuvažiavusi ilgą distanciją – ir tai atsitiko trasoje, kurioje motoro galia yra itin svarbi.

Bet aš vis dėlto iškovojau pirmąją pergalę karjeroje ir po pusės šimtmečio Meksiką pakėliau ant podiumo viršÅ«nės. Sezoną užbaigiau gana aukštoje 4-toje asmeninės įskaitos vietoje ir gavau naują šansą „Red Bull“, apie kurį svajojau intensyviai dirbdamas 25-erius metus“.


Komentarai (3)
Kodis
IP: 55205b9 | 01/01 23:41 Atsakyti
Pala moderatoriai pasiaiskinam apie 25 metus dirbau kad buciau RBR lenktyninku?
Kazys
IP: 96f579a | 01/01 12:17 Atsakyti
Jam daugiau
Skeptikas
IP: c4d6e8c | 12/31 16:00 Atsakyti
Karlai:
....pie kurį svajojau intensyviai dirbdamas 25-erius metus“.
Niekad negalvojau, kad Sergio jau apie 50...
×

TOP naujienos